Son yıllarda büyük bir ivme kazanan Peugeot, özellikle iki teker için çok fazla çalışma yapmaya başladı. 2018 itibari ile 6 önemli motoru ile piyasada yerini alan markanın fiyat listesine ve haberlerine bir göz atacağız. Bu hususta 2019 Peugeot motosiklet fiyatlarına detaylıca bakalım.

2019 Kisbee Fiyatı

50 cc altında bulunan en iyi modellerden birisi olarak gösterebiliriz Kisbee’yi. Son senelerde ciddi şekilde kendini geliştirmeyi başarmış bir motosiklet modeli. Tabi temel anlamda scooter olarak da geçiyor. Kırmızı, mavi, siyah ve beyaz gibi birçok renk çeşidi mevcut. Sakin bir yolculuk ve şehir içi ulaşım için araç arıyorsanız Kisbee tam da size göre. 2019 itibari ile fiyatı ise sadece 6190 TL.

2019 Tweet Fiyatı

Kisbee’nin hem özellik hem de fiyat bakımından bir tık üst modeli olan Tweet ise birkaç yıldır çok fazla tercih edilmeye başladı. Bundaki temel sebep ise kuşkusuz konforu. Diğer modellere göre fiyat / performans olarak oldukça konforlu sayılabilir. Güncel fiyatı ise 9.710 TL’dir.

2019 Citystar 200cc Fiyatı

Peugeot’un bana göre en iyi modellerinden birisi bu. Tabi yarış motorları için yapılanlar haricinde. Tam bir şehir aracı diyebilirim. Yapısı ve özellikleri bakımından güvenliğin ön planda olduğu bir model. 2019 ile birlikte birkaç yeni özelliğin de geleceği söyleniyor. Şu an için güncel fiyatı ise 18.250 TL. Evet diğerlerine göre pahalı olabilir ama size sunacağı deneyimi hiçbir şeye değişmem.

Sizlere Peugeot modellerinin fiyatları ile ilgili 3 önemli ürünü paylaştım. Bunun dışında üç önemli ürün daha bulunmakta ve bunlara iki teker ismiyle hizmet veren site üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede tüm modeller hakkında bilgi alabileceğiniz gibi motosiklet haberleri gibi spesifik konuları da öğrenebilirsiniz.

Eğer motorlar ile ilgileniyorsanız ve güncel takip edebileceğiniz, tartışabileceğiniz bir adres arıyorsanız. Tam da size göre diyebilirim ikiteker.com için.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir