Üniversitelerin ve diğer okulların uzaktan eğitime geçmesi, geçiş sınavlarının ertelenmesi ile birlikte insanların fotokopi, çıktı gibi işlemlere olan ilgisi azaldı. Fakat normalleşme ile birlikte artık okullara dönüş hazırlıklarına da başlandı. Peki güncel fotokopi, çıktı ve ciltleme fiyatları hakkında bilginiz var mı? Bu yazımızda sizlere Delta Copy’yi baz alarak 2021 fotokopi, ciltleme ve çıktı fiyatlarını aktaracağız.

2021 Fotokopi Fiyatları

Hem öğrencilik, hem iş hem de şahsi hayatımızda fotokopi önemli bir yere sahip. Ödevimizi, çalışma materyalimizi bastırırken; farklı bir firmaya gidecek evrakı bastırırken veya kimlik fotokopimizi almak istediğimiz zaman hep başvururuz. Peki güncel fiyatlar nedir? Günümüzde neredeyse tüm işletmeler fiyat artışlarına giderek 10 kuruştan aldıkları baskıyı 20-25 kuruşlara kadar çıkarmıştır. Bunda artan kağıt ve mürekkep maliyetlerini öne sürmektedirler. Fakat araştırmalarımız üzerine Delta Copy Center; tam tersine değişmeyen fiyat politikası ile en ucuz fotokopi fiyatları konusunda ön plana çıkıyor. 4 kuruştan başlayan baskı fiyatları adet, siyah beyaz – renkli gibi detaylara göre değişkenlik gösterse de piyasanın altında işlem yapıyor. Bir önemli özelliği de Türkiye’nin dört bir yanına teslimat imkanı sunması. Yani evinizden, iş yerinizden ayrılmadan hızlı bir şekilde fotokopilerinizi teslim alabiliyorsunuz. Fotokopi fiyatları konusunda detaylı bilgi için firma web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2021 Çıktı Fiyatları

Fotokopi ile çıktı oldukça benzer bir yol izler. Mevcut bir materyali çoğaltma konusunda kullanılırken, çıktı ise henüz sanal ortamda bulunan bir dosyanın, belgenin çıkarılması anlamına gelir. Peki 2021 çıktı fiyatları nedir? Bunu yine genel olarak incelediğimizde geçtiğimiz yıllara göre %50’lik bir artış olduğunu görebiliyoruz. Tabi bu sayı çıktı adeti düştükçe daha da yükselmekte. Yukarıda bahsettiğimiz Delta Copy’de ise geçtiğimiz yılla aynı fiyat söz konusu ve 4 kuruşa çıktı alabilirsiniz.

Peki neden bu kadar ucuz? Delta’yı bu düzeye indirgeyen temelde birkaç özellik var. Bunların başında uzman kadrosu ile baskı makinalarının düzenli bakımlarının yapılması. Böylece maksimum performans alınır. Diğer bir özellik ise çok yüksek miktarlarda sipariş aldıkları için; aldıkları malzemeleri de yüksek miktarlarda toptan karşılamaktalar ve böylece maliyetleri düşmekte. Bu iki temel özellik ile çıktı fiyatları konusunda rekabet edilemez bir hale gelmektedir.

2021 Ciltleme Fiyatları

Çıktı, fotokopinin ardından son olarak ciltleme hakkında bilgi verelim. Bir belge, dosya bastırdınız ve sayfa adeti fazlaysa; bunu düzende tertipte tutmak çok zordur. Bunun yerine ciltleme yapabilirsiniz. spiral, helezyon gibi birçok ciltleme tipi bulunurken tüm bunları yine en uygun fiyatlar ile Delta’da yapmanız mümkün. Güncel ciltleme fiyatları hakkında bilgi almak için firmaya ulaşabilir ve bu ciltleme fiyatlarını diğer firmalar ile kıyaslayarak, ne derece uygun fiyatlarla işlem yaptıklarını görebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir