Özel Alarko Servis olarak ekibimize dahil edeceğimiz insanlar aradığımız en önemli özelliklerden bir tanesi kesinlikle samimiyet ve güler yüzdür. Gün içerisinde onlarca insanla muhatap oluyoruz ve her iletişim kurduğumuzda aynı performansı sergilemek zorundayız ve güler yüzümüzü hiçbir şekilde ihmal etmememiz gerekiyor. Bunu sağlayabilecek olan insanlar ile sonuna kadar çalışmaya hazırız ve zaten şu an ekibimizde yer alan insanlar da bunun farkındadır. Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte daha samimi bir çalışma ortaya çıkıyor ve bu çalışmalardan sizler de dilediğiniz an faydalanabiliyorsunuz. Kendine güvenen bu samimi kadroya sizler de ulaşarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Alarko Servis Avcılar olarak garantili servis hizmetlerimizin altında bu detay yatıyor ve 1 yıl garantili servis hizmetleri ile birlikte yedek parça değişimlerini kesinlikle orijinal parçaları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Maliyet biraz fazla ancak yapılan iş çok daha kaliteli bir hal alıyor ve daha profesyonel bir şekilde karşınıza çıkıyoruz. Ürünleriniz sizin için olduğu kadar bizim için de değerli ve bu değeri korumak adına gereken her şeyi yapmaya hazırız. Yedek parça değişimlerinde aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın diye düşünüyor ve orijinal paçaların dışına çıkmıyoruz. Kaliteye değer veren firmamızdan sizler de hizmet alabilir ve eşyalarınızı da dilediğiniz an koruma altına alabilirsiniz.

Alarko Servisleri Aynı Gün Teknik Destek!

Özel servis firmalarının iletişim konusunda ne kadar zayıf olduğunu çok iyi biliyoruz ev bu zayıf yapılanmayı ortadan kaldırmak adına eksikleri en iyi şekilde tamamlıyoruz. Haftanın her günü canlı destek hizmeti sunan çağrı merkezi ekiplerimiz ile birlikte yolumuza devam ediyor ve siz değerli dostlarımıza yanıt veriyoruz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir