Blackjack oyunu, gerek çok basit, gerekse de çok zevkli oluşu sebebiyle, şu anda insanlar tarafından en fazla terch edilen oyunlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Son dönemde giderek daha da fazla popüler hale gelmeye başlayan bu oyun, neredeyse Poker kadar fazla bilinen ve oynanan bir oyun haline geldi.

O yüzden, hangi amaçla bu oyunu oynuyorsanız oynayın, bu keyfi ve konforu telefonunuzdan yaşamak istemeniz çok doğal. İşte biz de, bugün sizlere Android işletim sistemi kullanan telefonlarda, rahatlıkla black-jack.com/tr oynayabileceğiniz en iyi 10 uygulamayı tanıtacağız.

Blackjack Free

Google Play’de en fazla indirilen uygulamalardan birisi olarak da bilinen Blackjack Free, hem başlangıç seviyesindeki oyuncular, hem de bu işin uzmanları için uygun bir aplikasyon olarak biliniyor ve popülaritesini de buradan alıyor. Uygulamanın, aynı zamanda kullanıcı dostu bir dizayna sahip olması ve sade bir kullanım avantajı sağlaması, Blackjack Free’yi rakiplerinden ayıran önemli detaylardan bir tanesi olarak gösteriliyor.

Ultimate BlackJack Reloaded

Bu uygulama da, gerçekten çeşitli özellikleri ile benzersiz bir deneyimi kullanıcılarına sunuyor. Geliştirici ekibin, kullanıcı rahatlığını ön plana alarak tasarladığı oyunda; lider tabloları, eğitici videolar ve başarı bölümleri mevcut. Aynı zamanda kişisel zevklerinize göre uygulamadaki sesleri, grafikleri, parametreleri ve hatta kuralları dahi değiştirme şansınız var. Tüm bu sebeplerden ötürü, bu uygulama gerçekten çok başarılı denebilir.

BlackJack 21

Ab Zorba Games adlı şirketin mutfağından çıkan BlackJack 21’de de, çok çeşitli özellikler bulmak mümkün. Son derece modern bir dizayna ve tasarıma sahip olan bu uygulamada, kendi avatarınızı seçme ya da oluşturma şansınız da mevcut. İlk başta dilerseniz eğitici videolar izleyebilir, eğer isterseniz ve kendinizi hazır görüyorsanız, gerçek oyuncular ile kapışmaya hemen başlayabilirsiniz. Aynı zamanda Facebook aracılığı ile oyuna arkadaşlarınızı davet etme şansınız da var.

MyVEGAS Blackjack

Bu uygulama gerçekten de çok benzersiz bir özelliğe sahip. MyVEGAS Blackjack oyununda kazanacağınız ödülleri; dilerseniz Vegas’taki yerlerde kullanma şansınız dahi var! Eğer Vegas’a hayatınızda hiç gitmediyseniz, oyun size bunu yapmayı vaad etmiyor ancak, sizi oraya götürecek ödülleri kazanma şansınızı hiç de küçümsemeyin. Eğer Vegas’a gitmek istemiyorsanız ya da böyle bir planınız yoksa, güzel dizaynı ve kullanımı kolay olması sebebiyle de bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederiz.

Blackjack 21 + Free Casino

Başlangıçta sadece iOS cihazlar için tasarlanan bu uygulama daha sonra Google Play’e de girdi. Bu uygulama sayesinde sizler de, gerçeğe olabilecek en yakın şekilde Blackjack oyununu oynama şansına sahip olabilir ve gerek kendiniz, gerekse de sevdikleriniz ile çok kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz.

Blackjack (Branium Studios)

Bu uygulamanın dizaynı da gerçekten çok hoş ve üzerinde fazlaca çalışılmış izlenimi veriyor. Bu uygulama sayesinde siz de Blackjack konusunda kendinizi çok iyi bir şekilde geliştirebilir ve bunu yaparken keyifli bir vakit geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Bu oyun ile ilgili bir diğer detay da, oyun içi hiçbir alım olmaması. Yani ne kadar dalgın olursanız olun, paranız bu oyunda güvende!

Blackjack Strategy Practice

Blackjack ile ilgili son taktikleri ve çeşitli stratejileri öğrenmek istiyorsanız, bu uygulama tam da size göre. Bu son derece iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay uygulama sayesinde Blackjack oyununu tüm detayları ile öğrenme şansınız var. Yapacağınız her hamleye geri bildirim olarak bir yorum bırakan bu oyun; sizi gerçekten de tecrübeli bir Blackjack oyuncusu yapma yolunda son derece başarılı olabilir.

BlackJack Online – Just Like Vegas

BlackJack Online – Just Like Vegas adlı uygulama gerçekten de çok başarılı. Oyunun otantik versiyonuna odaklanan bu uygulamada, gerçekten de çok keyifli bir vakit geçirmek mümkün. Günlük son derece cömert bonusları ve haftasonuna özel gelen bonuslar ile, siz de rahatlıkla bu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Card Counter

Blackjack oyununda en kritik noktalardan bir tanesi de kartları saymak. İşte bu uygulama size tam da bu alanda yardımcı olmak için tasarlanmış. Bu temel yeteneği kavrayarak ortalama bir oyuncudan çok daha iyi bir performans göstermeniz mümkün. Uygulamanın kullanımı çok kolay ve aynı zamanda ara yüzü de son derece iyi ve rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış.

BC Blackjack

Bu uygulama şu anda sadece App Store’da mevcut ancak yakın dönemde Google Play’e de gelebilir. Yine de, son derece başarılı bir dizayna sahip olan ve grafik anlamında rakiplerine kıyasla bir adım önde olarak gösteirlen BC Blackjack, bu güzel oyunu deneyimlemek isteyen hemen herkes için çok ideal bir ortam sunuyor.

Oyunda, aynı zamanda profesyonel versiyona geçiş de, bir miktar para ödenmesi durumunda mümkün hale gelebiliyor. Aynı zamanda oyun geçmişinizi, stratejilerinizi ve istatiklerinizi de, uygulama üzerinden takip edebilir ve kıyaslamalar yapma şansına siz de sahip olabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir