Apple iPhone XR (256 GB) Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Apple iPhone XR (256 GB) telefon modeli için soru işareti Apple iPhone XR (256 GB) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Apple iPhone XR (256 GB) modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.1 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Apple iPhone XR (256 GB), ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.1 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Apple iPhone XR (256 GB) hafızasına baktığımızda 256 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Apple iPhone XR (256 GB), RAM değeri bakımından 3 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 3 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 6 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.5 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Apple iPhone XR (256 GB) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Apple iPhone XR (256 GB) Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

2942 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Apple iPhone XR (256 GB) pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir