Apple iPhone XS Max (512 GB) Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Apple iPhone XS Max (512 GB) telefon modeli için soru işareti Apple iPhone XS Max (512 GB) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Apple iPhone XS Max (512 GB) modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.5 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Apple iPhone XS Max (512 GB), ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.5 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Apple iPhone XS Max (512 GB) hafızasına baktığımızda 512 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Apple iPhone XS Max (512 GB), RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 6 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.5 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Apple iPhone XS Max (512 GB) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Apple iPhone XS Max (512 GB) Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3174 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Apple iPhone XS Max (512 GB) pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir