Asus ZenFone 5Z (ZS620KL) Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Asus ZenFone 5Z (ZS620KL) telefon modeli için soru işareti Asus ZenFone 5Z (ZS620KL) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Asus ZenFone 5Z (ZS620KL) modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.2 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Asus ZenFone 5Z (ZS620KL), ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.2 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Asus ZenFone 5Z (ZS620KL) hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Asus ZenFone 5Z (ZS620KL), RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.8 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Asus ZenFone 5Z (ZS620KL) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Asus ZenFone 5Z (ZS620KL) Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3300 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Asus ZenFone 5Z (ZS620KL) pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir