Ülkemizde spora olan ilgi her geçen gün artıyor. Bununla birlikte pek çok spor okulu da faaliyetlerini arttırıyor. Bu yazımızda sizlere başta basketbol olmak üzere voleybol ve jimnastik alanlarında faaliyet gösteren Caan Sport ve çalışma mantığından bahsetmek istiyoruz. Ataşehir bölgesinde büyük bir ilgi odağı olan ve yüzlerce sporcusu ile harika bir spor yuvası haline gelen Ataşehir Basketbol Okulu Caan Spor için detaylara geçelim.

2009’dan Beri Hizmet Veriyor

Spor okullarında en büyük sorun yeni açılan bir okulun doğru bir disiplin ve düzende ilerleyememesi ve bunun da sporcuya direkt olarak etki etmesi. Caan Sport Academy, bir şubesi 2009’dan diğer şubesi olan Ataşehir ise 2016’dan bu yana aktif olarak faaliyet göstermekte. Bu açıdan birçok spor okulunu geride bırakmayı başarıyor.

Yapılan Kamplar ile Sporcu Yetişiyor

Sporcuların doğru antreman programlarına sahip olması Caan Sport için büyük önem taşıyor. Şu ana kadar hem yurtiçi hem de yurtdışı pek çok kamp düzenleyerek sporcularına harika programlar ortaya koydu. Antalya Yaz Kampı’ndan İspanya Barcelona Yaz Kampına, Palandöken Kayak Kampından Kapadokya Kış Kampına kadar tüm aktiviteleri yaparak hem disiplinler arası aktivitelerde bulunulmasını hem de bir kamp periyoduna girilmesini sağladı.

Doğru Eğitmen Kadrosu

Basketbol’un dışında Voleybol konusunda da faaliyet gösteren Caanspor, Ataşehir Voleybol Okulu olarak uzun yıllardır etkinliklerde de bulunuyor. Bünyesindeki eğitmenler hem kendi alanında uzman hem de pedigojik formasyonları tamamlanmış durumda. Siz de diğer tüm detaylar için ilgili spor okulunun sitesini ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Spor Okulu hakkında iletişim yolları veya ön kayıt formunu doldurarak yetkililere tek bir tuşla ulaşmanız mümkün.

İçindekiler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir