Geçtiğimiz günlerde organizasyonumuz için yemek firması arayışına girdik. Bu arayış sırasında elde ettiğimiz bulguları bir araya getirerek sizler ile paylaşmak istiyoruz. Hizmet ve üretimin ön plana çıktığı bugünlerde çalışanlar ve işverenler için yemek konusu derhal halledilmesi gereken meseleler haline geldi. Özellikle küçük işletmelerde ekstra bir yemekhane oluşturmak yerine yemek firmalarından faydalanılmaktadır. Biz de sizler için İstanbul’un hangi semtlerinde catering firmalarının var olduğundan bahsedeceğiz.

Bahçelievler

İstanbul Avrupa yakası yemek firmaları konusunda ilk olarak Bahçelievler’e bakılmasında fayda var. Avrupa yakasının merkezi konumunda bulunmasından dolayı Bahçelievler hem bu tarz catering işletmelerinin hem de şirketlerin ortak noktası diyebiliriz. Bölgede organizasyon açısından çok fazla yerin olması, büyük AVM’lerin varlığı, devam eden inşaatlar ve birçok işletmenin şubesinin olmasından dolayı catering hizmetinin daha gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz.

Bahçelievler’de tavsiye ettiğimiz firma ise Avrasya Kurumsal’dır. Müşteri memnuniyeti esası ile hareket eden ve günümüzde yüzlerce firma ile anlaşması bulunan Avrasya Kurumsal, catering hizmetlerinin yanı sıra yerinde üretim gibi ekstra faaliyetler de sürdürmektedir. Düğün, sünnet gibi organizasyonlar, seminerler ve çalışanlarınız için kumpanya gibi hizmetleri için bu adresi tercih edebilirsiniz. avrasyakurumsal.com.tr üzerinden detaylara ulaşmanız mümkün.

Mecidiyeköy

Avrupa yakası catering firmaları‘nın en çok talep aldığı bölgelerden bir diğeri ise Mecidiyeköy’dür. Bu bölge kurumsal firmaların, ofislerin, işletmelerin en çok varlık sürdürdüğü bölgedir. Merkezi konumda bulunması ve ulaşımının da kolay olmasından dolayı çok fazla tercih ediliyor. Firmalar da yemek işlerini genellikle catering şirketlerine devrederek üstlerinden yük atmaktadır. Yukarıda belirttiğim Avrasya Kurumsal firması bu bölgeye de hizmet sağlamaktadır. Talep formunu doldurduktan sonra size gelecek olan fiyat teklifi ve hizmet detayları ile birlikte memnun kalmanız dahilinde yıllar boyunca yemek sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Beylikdüzü

Catering hizmetlerinin yoğunluğunu düşündüğümüzde üçüncü sırada Beylikdüzü’ne yer verebiliriz. Avrupa yakasının son istikametlerinden biri olmasına rağmen nüfusun yavaş yavaş toplandığı ve oldukça aktif bir konuma bürünen Beylikdüzü, birçok markanın da merkezi konumunda. Firmaların fabrikalarını, işletmelerini İstanbul’a yakın bir yerde konumlandırmasından dolayı merkezlerini de Beylikdüzü civarına oturtmaktadır. Organizasyonlar, seminerler ve hareketliliği gibi hususları da düşününce Beylikdüzü yemek firmalarının vazgeçilmez duraklarından birisi konumunda. Avrasya Kurumsal da Avrupa yakasının her konumuna hizmet götürdüğü gibi Beylikdüzü için de faaliyet vermektedir.

Yukarıdaki üç semtimiz dışında Hadımköy, Esenyurt, Levent gibi bölgeleri de saymamız mümkün. Yazımızın tamamında belirttiğimiz firmayı bu kadar dile getirmemizdeki sebep ise hem çok fazla bölgeye hakim olması hem de kaliteli hizmet anlayışı. Bizim için önemli olan husus hijyen ve menü çeşitliliği idi. Bu iki şartı rahatlıkla sağladı. Fakat bunun dışında hızlı teslimat ve güleryüzlü personelle de karşılaşınca tek tercihimiz haline geldi diyebiliriz. Dilerseniz site adreslerinden siz de iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir