Kahve dükkanları etrafımızı birbir sararken bu pastadan pay kapmak istemeniz de son derece doğal bir durum. Yeni trendleri takip eden girişimci ruhlu biriyseniz bu konuda yatırım yapmak için heyecanlanmakta haklısınız. Son dönemin trend işlerinden biri olan kahve dükkanı işletme, her ne kadar heyecan verici ve kolay görünse de göründüğü kadar basit bir iş değildir. Yeni bir iş kurma fikri içindeyseniz ve aklınızdan kahve dükkanı açmak geçiyorsa dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. İyi seçimler yapmak bu noktada sizi başarıya götürecek olan yolu çizecek adımlardır. 

Kahveci Açma İpuçları

Kahve dükkanınızın başarılı olması için sağlam bir iş planınızın olması gerekmektedir. Kahve dükkanınızın nasıl olacağı, müşteri portföyü, karşınıza çıkabilecek sorunlar, ne kadar kar getireceği, hangi kahve çeşitlerini satacağınız, büyüme planlarınız ve daha pek çok detayın kağıt üstünde hazır olması kendinize sağlam bir yol çizmeniz açısından önemlidir. Doğru lokasyonu bulmalı, güzel bir dekorasyon ile insanların eğlenceli vakit geçirebileceği bir dünya kurmayı başarmanız gerekmektedir. Franchise Kahveci Açma fikri bu noktada akıllıca bir seçimdir. Çünkü planlarınız hemen hemen hazırdır. Çünkü franchise sisteminde yanınızda işi bilen bir ortak bulunduğunu varsayabilirsiniz. Oturmuş bir sistem olduğu için daha konforlu bir şekilde deneyimleyebilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. 

Daha sonraki adımlarda güvenilir personel bulmak gibi pek çok detaya dikkat etmeniz gerekecektir. Fakat arkanızda güvenilir bir iş ortağı edaysıyla franchise desteği bulunduğunda bütün bunlar size zor gelmeyecektir.  

Kahve Dükkanı için Taze Çekirdek Kahve

İyi bir kahve taze çekirdek kahveden elde edilir. Kahve dükkanınızda taze çekirdek kahve ürünlerine yer vererek başarıyı yakalayabilirsiniz. Franchise hizmeti veren kahvecilerin çoğu taze çekirdek kahve seçenekleri sistemi ile çalışmaktadır. Ethiopia Yirgacheffe kahve gibi farklı kahve çeşitlerini sunan bu dükkanlar başarılı olmanız için ortaklık ilişkisi ile çalışmalarınızı sürdürmenizi sağlar. 

Ethiopia Yirgacheffe kahve gibi değişik lezzetleri size sunan bir marka ile çalışarak kahve dükkanı konusunda başarılı olmak için ilk adımınızı atabilirsiniz. Kahve dükkanında kahvelerin aroması, yoğunluğu ve kokusu oldukça önemlidir. Bu yüzden seçkin çeşitleri olan bir franchise markasına başvurmanız bu işe 1-0 önde başlamanızı sağlar. 

Uzun yıllardır kahve ile ilgilenen bir marka olan Kaffa Buna, beklentilerinizi karşılayacak bir markadır. Harika kahveleri olan bir kahve dükkanına sahip olmanız için dünyanın dört bir yanından özenle seçtiği kahve çeşitlerini sunar. En sevdiği kahveleri sizin de en sevdiğiniz kahveye dönüştürmek için titizlikle taze kahve çekirdeklerini kavurur. Bütün bu deneyimlerini franchise ile sizinle paylaşır ve kahve zevkini daha fazla insana yaymayı amaçlar. Pazarlama deneyimlerini sizinle paylaşır ve bu yolda en büyük destekçinizdir. Siz de Kaffa Buna ile hayallerinize giden yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir