Bebeğiniz için güzel konseptlere sahip fotoğraflar çektirmek ve bunları ölümsüzleştirmek istiyorsanız oldukça dikkatli olmalısınız. En iyi görsellere minimum ücretle ulaşmak mümkün. Fakat bunun için eğer İstanbul’da değilseniz ciddi araştırmalar yapmanız gerekebilir. Fakat lokasyonunuz İstanbul’sa veya sırf bu işlem için şehre gelebilecekseniz BunnyBoo kaliteli bebek fotoğrafçısı konusunda sizlere harika hizmetler sunuyor. Gelin birlikte bu hizmetleri detaylı şekilde inceleyelim.

Bebek Fotoğrafçısı için Konseptler

Öncelikle BunnyBoo üzerinden bebek fotoğrafçısı için gereken konseptlere bakalım. Yenidoğan için genelde soft ve tamamen bebeğinizin melek gibi yüzünü ön plana çıkartacak, onun minicik yapısını öne serecek görsellere yoğunlaşılır. Bu hizmetteki konseptler, insanı rahatlatacak cinstendir. Özellikle yenidoğan fotoğrafçısı için, geçen zorlu hamilelik sürecinden sonraki aşamalar ve ailenin rahatlaması fotoğraflara yansımalıdır.

Bebek fotoğrafçısı için 1 yaş çekimi ve diğer yıllardaki çekimlerde ise konseptler devreye giriyor. Bu konseptler mesleki olarak karşımıza çıkabilir. Örnek vermek gerekirse, bir aşçı konsepti yaratarak bebeğinizin yıllanmış bir aşçı gibi durması sağlanabilir ve böylece keyifli bir poz ortaya çıkar. Her ailenin ilk hayali bebeklerinin havada süzülmesi haliyle pilot olmasıdır. Çocuklar da gelişim süreçlerinde uçaklara merak sarar. Bu da bir konsept olarak değerlenebilir.

Bebek Fotoğrafçısı Fine Art ve Happy Box Konseptleri

Fine Art Portre konsepti, son zamanlarda bebek fotoğrafçısı olanların da sistemine dahil ettiği fakat tam anlamıyla gerçekleştiremediği bir konsepttir. Çocukların eski yıllardaki pozlarını andıran, nostaljik bir havaya sahip olan ve genelde cidiyet içeren pozlardır. Bu aşamada, piyasada faaliyet gösteren bebek stüdyoları arasından sadece BunnyBoo bu konuda en iyi hizmeti sağlıyor.

Happy Box konsepti ise Amerika’da ortaya çıkmış fakat ülkemize henüz yeni yeni giren ve Türkiye için bu konuda ilki BunnyBoo’nun yaptığı bir şablondur. Genelde 3*3 kutular içinde çocukların hem kendilerinin hem de ailelerinin yer aldığı pozlar çekilir ve bunlar birleştirilerek, harika bir görüntü ortaya çıkar. Olayı tam olarak anlamak için bunnyboo.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sizlere önemli bebek fotoğrafçısı konseptlerinden bahsettik. Aşağıdaki linkten daha detaylı bilgi almanız ve tüm hizmetleri incelemeniz mümkün:

Hizmetlerimiz

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir