2015 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana milyonlarca kişinin eğlence aracı haline gelen, özellikle 10-15 dakikalık boş zamanların değerlendirilmesinde kullanılan Rocket League, Steam’da popüleritesini koruyordu. Yapımcılar ise oyunseverler için harika bir haberi bizlerle paylaştı.

Şu an için Steam yaz indirimlerinde 15.50 TL olarak kullanıcılara sunulan oyunun indirimler bittikten sonra da bu fiyattan devam edeceğini bildirdiler. Daha önce 20-30 TL civarında olan oyunun bir anda böylesine fiyat düşüşü yaşaması özellikle oyunu almayan fakat almak isteyenler için harika bir haber. Fakat bundan ötesi de bulunuyor.

Bedava Rocket League ?

Resmi olarak yapılan açıklamaya göre Rocket League’i ücretsiz olarak oynamanız mümkün. Özellikle sizi tatmin edip etmeyeceğini, almaya değer olup olmadığını test etmeniz için firma tarafından 4 günlük ücretsiz erişim sunulacak. 5 Temmuz ile 9 Temmuz arasında oyunun sayfasına gidip ücretsiz erişime katılabilirsiniz. Böylece 4 gün boyunca dilediğiniz gibi oyundan faydalanmanız mümkün.

Peki 4 günün sonunda oyunu almaya karar verirseniz ne olacak? Oyunu 4 günün ardından almaya karar verip satın aldığınızda o ücretsiz zaman oynadığınız tüm veriler aynen kalacak ve oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Rocket League Nasıl Bir Oyun?

Yapımı hiç bilmeyenler için birkaç cümle ile oyunu özetlemekte fayda var. Futbol oynanması için büyük bir stat. Ölçütlerinin çok üstünde bir top ve 2 tane kale. Rakipleriniz ile futbol maçı yapıyorsunuz fakat bu sefer ayaklarınız değil araçlarınız konuşuyor. Çünkü bu işi arabalar ile yapıyorsunuz. Aşağıda videodan da az çok konuyu kavrayacaksınız.

Etiketler:
Benzer Yazılar

2 Comments

  1. Harika bir oyun teşekkürler sayenizde böyle bir oyun oynabiliyoruz

  2. Çok güzel bir oyun resmen bağımlısı oldum muhtemelen ücretli sürümünü alcam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir