Bilindiği üzere evimizin temizliği çok önemlidir. Misafir geldiğinde, yemek yendiğinde, çocuklar oynadığında vb. birçok durumda evlerimiz kolayca kirlenebilir ve temizlik denildiğinde ilk olarak süpürgeler yerlerinden çıkartılır, süpürmeye başlanılır. Hayatımızda bize bu konuda çok fazla kolaylık sağlayan elektrikli süpürgeler bakımı düzenli olarak yapılmadığında bozulan aletlerdendir. Çekim gücünün azalması, motordaki sıkıntılar ve benzeri problemlerde Philips Servis Beykoz adındaki özel teknik servis, siz değerli kullanıcılara daima yardımcı olacak uzman elemanları ile birlikte hazır.
Süpürgenizde çıkacak arızalarda Philips Servis merkezine Pazar hariç haftanın 6 günü ulaşabilirsiniz. Tüm teknolojik aletlerde olduğu gibi makinenin ömrünü uzatmak için siz kullanıcıların da makineyi bilinçli olarak kullanması gerekir. Herhangi bir arıza durumunda makinenizin parçasını değiştirmemiz gerektiğinde Philips Servis merkezi bunu temiz ve güvenilir bir şekilde yapıyor ve size 1 yıllık garanti süresi de veriyor.
Arıza onarımında ihtiyaçlarınızı giderme konusunda uzun yıllardır iyi sonuç alan Philips Servis merkezinde makinelinizi tamir etmek için oldukça profesyonel çözümler üretiyor. Vakit kaybetmeden elektrik süpürgenizde olan bir arızada hemen Philips Servis merkezine 444 7856 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Öncelikle arızayı adresinizde çözme eğiliminde olan firmadan aldığınız hizmetten dolayı asla pişman olmayacaksınız. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan kadrosuyla süpürgelerinize ait her türden arızayı gidermeye hazır bir ekip sizleri bekliyor. Dilerseniz web sitesinden de kendilerine ulaşıp istediğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir