Boom Beach oyunu son zamanların en popüler strateji oyunlarından biri durumundadır. Özellikle aynı firmanın oyunu olan Clash Of Clans oyununun tahtının ele geçirdi diyebiliriz. Bunda ise oyunu sürekli kendini yenilemesi ve oyun içerinde sürekli bir macera ve gelişim şansı olmasıdır. Özellikle grafikler ve oldukça farklı kahramanların olması oyunu oldukça cazip kılmaktadır.

Boom Beach Oyun Tüyoları

Boom Beach oyunu oynaması oldukça zevkli bir oyundur. Ama gelişiminiz ilerledikçe rakiplerinizi ve oyun için düşmanlarınız yenmek daha zor olacaktır. Çünkü giderek denk güç kuvveti rakipleriniz ile karşılaşmaktasınız. Boom Beach oyununda gelişiminiz azaldı ve artık zorlanıyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Boom Beach oyun tüyoları olarak en önemli tüyo madalya sayınızı kontrol altında tutmaktır. Hatta kaynaklarınızı kullandıktan sonra merkez üssünüzü savunmasız bir yere yerleştirin. Böylece madalya sayınız biraz gerileyecek böylece güç olarak nispeten sizden güçsüz insanlarla karşılaşmış olacaksınız. Bu şekilde rakiplerinizi alt etmeniz çok daha kolaylaşacaktır.

Boom Beach Kaynak Üssü Seçimi

Boom Beach oyununda güçsüz kaynak üsleri bulma konusu oyuncuların en merak ettiği konudur. Bunun içinde eğer kaynak çok güçlü ise birkaç gün asla saldırmayın. Daha sonra özellikle Türkiye’de kullanıcıların daha az girdiği gece 2 gibi oyuna girip yeni kaynak üssü araması yapmanız durumunda daha güçsüz kaynak üsleri karşınıza çıkacaktır.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir