Tayland’da düzenlenecek olan bu etkinlik, Ethereum topluluğunda Vitalik Buterin ve temel Ethereum proje geliştiricileri de dahil; ancak bunlarla sınırlı olmayan en parlak zihinlerin buluşmasıdır. Ayrıca OmiseGo Vansa Chatik’in idari müdürü, OMG Plasma araştırmacısı David Knott, Alpha’daki araştırma sorumlusu, MakerDAO’nun Temel Geliştiricisi Shisen Luo, Niklas Kungel ve diğer bir dizi blockchain bilgeleri var. Görüşmeler, Ethereum geliştiricileri ve topluluk üyeleri arasındaki teknoloji bilgi paylaşımını ve aynı zamanda yerel Ethereum tabanlı projeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir fırsat yaratmak üzere tasarlandı.

Etkinlik, çeşitli Asya’ya özgü Ethereum topluluklarının Ethereum tabanlı teknoloji eğitimi, kullanım deneyimi tartışması ve geliştirme güncellemelerini kapsıyor.

CanYa, CEO’su JP Thor’un yanı sıra Topluluk ve Strateji Başkanı Kelsie Nabben tarafından temsil edilecek.

Bu, dünyanın köşesindeki diğer projelerin ilerleyişi hakkında fikir almak için bir fırsattır. Ancak özellikle Bountysource, uPort secure signin’s, CanYa bot ve platform arama motorumuzu satın alarak. CanYa için atmış olduğumuz büyük adımlarla topluluğu güncellemesi için harika bir platform da sunmaktadır.

Odada uygulanacak programlama yeteneklerine ilaveten bölgedeki yatırımcılara ve blockchain alanındaki girişim temsilcilerine ev sahipliği yapacak. Yararlı bir yolculuk olacağı kesin, önümüzdeki günlerde aldığımız bilgilerle ilgili güncelleneceğiz.

Kaynak: https://www.canyaturkiye.com/canya-asia-pacific-ethereum-topluluk-bulusmasina-gidiyor/

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir