Clash of Clans son 4 yıla damgasını vurmuş ve kendi alanında gerçek anlamda efsane olmuş bir oyundur. Öğle ki oynayanlarda bağımlılık yapan oyun hala en çok sevilen ve ilgi göre oyunlar listesinin en başındadır. Şuana kadar 100 milyonun üzerinde indirme ve aldığı 4,6 oy oranı ile hala en zirvede olduğunu kanıtlamaktadır. Bu oyundan sıkılan ya da farklı oyunlar arayanlar için Clash of Clans Alternatifi oyunları derledik.

Kingdom Rush

Kingdom Rush Oldukça zevkli, renkli ve macera yönü ağır basan senaryosu güzel bir oyundur ve son zamanlarda popülerliği oldukça artan oyun birçok oyun severin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Grafikleri sadece ve insana hoş gelen yapıda olan oyun her yaştan insana hitap etmektedir.

Boom Beach

Boom Beach aynı şirket tarafından piyasaya sürülmüş olan bir oyundur. Ve kısa sürede oldukça yol kat etmiştirç sahil birliklerini konu alan oyun oldukça sürükleyici ve sürekli kendini geliştiren bir oyun olarak Clash of Clans’a rakip olan en iyi oyunlardan biridir.

Castle Clash

Castle Clash oyunu Türkçe dil seçeneği ve oldukça iyi oyun kurgusu ile birçok strateji oyun severin beğenisini kazanmıştır.  Son zamanlarda biraz geri kalsa da yayınlamış olduğu yeni ara yüz ve güncelleme ile tekrar popülerliğini geri yakalamışa benzemektedir.

Game Of War

Oldukça yüksek bütçeli olan bu oyun çıkar çıkmaz yayınladığı reklamlarında etkisiyle oldukça popüler olmuştur. Strateji oyunları içerinde yapısı ve kitlesi itibari ile Clasf of Clans oyununa en fazla rakip olabilecek oyun Game of War oyunudur

Age Of Empries: Castle Siege

Age of Empires Castle Siege ile kıyasıya bir savaşa hazır olun. Tarihteki birçok medeniyetler arasından istediğinizi seçin ve kalenizi geliştirmeye başlayın. Gerçek kullanıcılarla savaşın ve oyunun lideri en iyisi olmak için mücadele edin. Age of Empires Castle Siege ile klanlar kurabilir, arkadaşlarınızla yardımlaşarak daha güçlü bir imparatorluğa sahip olabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir