Sizinde çok yakından bildiğiniz üzere counter strike global offensive’de en çok oynanan harita Dust 2 olmaktadır. Dust 2 harita nasıl güzel kaliteli şekilde oynanır, taktikleri nelerdir hepsine sırayla sizlere aktarmaya çalışacağız.

 Saldırdı Taktikleri

Öncelikle bilinmesi gereken Dust 2 haritasını çok ama çok iyi bilmeniz size oyun esnasında oldukça iyi avantajlar sağlamaktadır. Genel olarak nerde ne var, şu yol nereye çıkıyor bunların hepsi size avantaj sağlar. Dust 2 daha yeni oynuyorsanız o zaman vurulmanız çok normal bunun için bir an önce ezberleyin. Şimdi el bombası çok önemli neden? Dust 2 saldırı taktikleri sayesinde belirli noktalar var ve karşı rakipler çoğunlukla oralardan çıkıyor işte o yerlere bomba atarsanız birden fazla kişiyi öldürebilirsiniz. Bu el bombası taktikleri ile artık oyunun ilerlemesi konusunda çok rahat bir şekilde serinin elini kazanabilirsiniz ama unutmayın takımınızla beraber hareket etmek en önemli noktadır. Başarı ancak bu şekilde gelir.

Savunma Taktikleri

T’lere yarım ettik şimdi Dust 2 savunma taktikleri konusunda yardımcı olalım. CT olduk peki napacağız merak etmeyin savunmanız çok daha kolay ve rahat olacaktır. Ben fazla lafı uzatmak istemedim o yüzden CT’ler için bir video hazırladım evet aşağıdan neler yapacağınıza bakabilirsiniz. Birde unutmadan bu vermiş olduğumuz taktikleri genel olarak ünlü takımlar çok tercih ediyor.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir