Newton Makine olarak satışını yapmış olduğumuz hafif inşaat makineleri arasında yer alan demir bükme makinesi kategorisinde yer alan ürünlerimiz de bulunmaktadır. Farklı kalınlıklardaki demir bükümü için kullanılan bu makineler farklı özelliklere sahiptir.

Satış sırasında ve satış sonrasında desteklerimiz ile yüksek standartlara sahip makineleri hizmetinize sunmaktayız. Newton Makine olarak sizlere uygun ödeme koşullarımız ile en kaliteli makinelerin üretimini yapmaktayız.

Dayanıklı ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz tasarlanan demir bükme makineleri sorunsuz ve kolay şekilde kullanılacak araçlardır. Elektrikli demir bükme makineleri kategorimizde yer alan tüm ürünlerimiz görselleri ve makinelerin özellikleri ile birlikte satış sitemizde yer almaktadır.

En uygun fiyatlara Newton Makine’de yer alan demir bükme makinelerimizi içiniz rahat şekilde satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine satışımız olan makinelerimiz kurulumundan satış sonrasındaki desteğe kadar sizlerin memnuniyeti için hizmet vermekteyiz.

Demir Bükme Makinelerimizin Ortak Özellikleri

Hafif inşaat makinelerimiz arasında yer alan ürünlerimiz farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde üretilmektedir. Bu makinelerimizin sahip olduğu ortak özellikler ile şöyledir;

  • Demir bükme makinelerinin Radüktör sisteminde kullanılan dişlileri dövme çelikten üretilmiştir
  • Kırılma ve aşınmaya karşı sağlamlığı arttırılmıştır
  • Hız kontrol ünitesine bağlanabilmekte yüksek ve düşük hızlarda çalışabilmektedir
  • Demir bükme makinelerimizde çalışan tüm yüzeyler ısıl işlemler ile sertleştirilmiştir
  • Makinelerimiz 380 ve 220 volt elektrikle çalışabilmektedir
  • Üretimini yaptığımız makinelerimiz manüel veya otomatik olarak büküm yapabilmekte, sağ ve sol yönde çalışabilmektedir.

Hafif inşaat makineleri sektörünün lider isimlerinden olan Newton Makine firmamız ihtiyaç duyduğunuz makineleri güven içinde temin edebileceğiniz bir firmadır. Firmamız ile iletişime geçerek makineler ve satış hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Standart makinelerimiz dışında müşteri taleplerimiz doğrultusunda özel makine ve platformlarda projelerinize uygun çözüm yolları da sağlamaktayız. Genç ve dinamik kadromuz sizlere her türlü projelerinizde destek olmak ve  çözüm üretmek için sizleri bekliyor olacak.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir