En iyi restoran otomasyonu sayesinde, restoranınızda ne olup bittiğini öğrenmek, çalışanlarınızla bağınızı koparmadan, gün içinde dikkatli ve bir ekip halinde çalışarak, kontrolü sürekli elinizde tutmak ister miydiniz? Üstelik, Simpra ile! Eğer cevabınız, ‘’Evet’’ ise, o halde tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı, zamandan tasarruf sağlayarak maksimum verim veren, Simpra ürünleri ile tanışın! Restoran, cafe ve perakende işletmeleriniz için etkili bir yönetim ağı sunan bulut pos sistemi ile siparişlerinizdeki verimi arttırmak, size sunduğumuz modüllerdeki müthiş bir kontrol ile mümkün oluyor. Ayrıca, yönetim modülü ile maliyetinizi, giderlerinizi ve stok takibini rahatlıkla kontrol edebilmek, sadakat yönetim modülü ile de işletmenizdeki eksiklikleri gidererek, müşteri-işletme ilişkisini arşa çıkarmak… Hepsi ve çok daha fazlası, en iyi restoran otomasyonu ile sizlere ve işletmenize bir ışık olan Simpra sayesinde, oldukça kolay!

Cafe Restoran Otomasyon Sistemi İçin Hızlı ve Pratik Bir Çözüm mü Arıyorsun?

Zamane yönetim sistemlerine yeni bir boyut getirerek, tamamıyla gerçek zamanlı veriler ile günlük, haftalık ve aylık analizler almak, oldukça pratik ve verimli olmaz mıydı? Nerede olursanız olun; App Store, Google Play, Windows, MAcOS ve Linux uyumlu uygulamalar ile kolay restoran yönetimi, artık sizin elinizde. Üstelik, her an işletmenizde olamasanız dahi, her şeyin tıkırında, eksiksiz ve sorunsuz ilerlemesini sunan cafe restoran otomasyonu, işletme ailenizde yer alan garsonlarınızı da düşünüyor ve garson uygulaması ile en iyi denetimi yaşatıyor. SimpraPOS el terminali ve garson uygulaması sayesinde, rahatlıkla sipariş kontrolü, takibi, menü yönetimi, masa birleşimi ve daha pek çok şeyi, tek tık ile telefonuna indireceğin uygulamadan kontrol edebileceksin. Kısacası; Simpra’nın sunduğu modüller ile restoran yönetmek, artık çok keyifli olacak!

En İyi Restoran Otomasyon Sistemi ile Saniyeler İçinde Tüm Veriler Elinizde

İşletmenizin mutfağından, müşterilerinizin refahına ve işletme sahibinin ise tüm bunları rahatlıkla kontrol edebilmesi gibi oldukça iyi bir sistem olan restoran otomasyonu, müthiş bir ekip çalışmasına olanak sağlıyor. İşletmenize gelen müşterinin oluşturduğu sipariş, Simpra ile sahip olacağınız en iyi restoran otomasyon sisteminde, tek tık ile hem sizin hem garsonunuzun hem de mutfak çalışanınızın önüne düşebilecek! Üstelik, enfes yemeklerinizi müşterinize sunmak istediğinizde, soğumasını veya değerli müşterilerinizi de bekletmek istemezsiniz, değil mi? O halde Simpra mutfak sipariş yönetimi ile ‘’Hazır’’ butonu, keyifli yemeklerinizin anında sunulması için, sizleri bekliyor! Üstelik, sadece bunlarla da sınırlı olmayarak, SimpraPOS entegrasyonları ile çağa, ayak uyduruyoruz! Tüm üçüncü parti uygulamalarda bulunmak, sipariş alıp, fiş kesmek ve çok daha fazlası, Simpra ile oldukça kolay… Kısacası; en iyi restoran otomasyon ile en iyi başarıyı elde etmek istiyorsanız; yolunuz, Simpra’dan geçmeli.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir