Dünya’ya ulaşan güneş ışığı enerjisini elektrik enerjisine dönüştürmek son dönemlerin en avantajlı enerji dönüşümü kaynağıdır. Her açıdan yararlı olan bu dönüşüm için güneş panellerini istediğiniz yere kurabilir, bu sistemden tamamen ekonomik ve doğa dostu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun için en doğru adres Ekonomik Solar. Detaylı bilgi için adrese gidiniz. Adres: www.ekonomiksolar.com

Hemen hemen her alanda kullanılan solar paketlerin Ekonomik Solar’daki fiyatları, güneş enerjisi sistemi olarak 1.800 TL’den başlayarak wattı ile paralel bir şekilde artarak 41.250 TL’ye kadar çeşidi bulunmaktadır. Bu güneş enerjisi sistemleri güneşten tam ve verimli bir şekilde yararlanma imkânı sunar. Ek bir modifiye inverter ihtiyacı duymaz. Evinizin, iş yerinizin hatta karavanınızın güneş enerjisi sistemi ile güneşten yararlanarak elektrik enerjisini bedavaya getirebilirsiniz.

Esnek Solar’da tek tek de panel satın alabilirsiniz. Bu kanalda 3 adet seçenek mevcut, bunlar:

  • Polikristal Güneş Paneli
  • Monokristal Güneş Paneli
  • Yarı Esnek Güneş Paneli

Ekonomik Solar polikristal güneş paneli fiyatları 80 TL gibi çok uygun bir fiyattan başlamaktadır. Monokristal güneş paneli fiyatları ise 475 TL gibi bir fiyattan başlayarak satışa sunulmuştur. Ayrıca Ekonomik Solar’ın sitesinde bir de yarı esnek güneş paneli sekmesinin altında 13 watt gücünde esnek bir güneş paneli bulunmaktadır. Bu ürün de piyasa fiyatlarına göre oldukça uygun olarak, satıcıyla 1.500 TL’den buluşmaktadır. Bunlardan istediğiniz adedi 12 taksit imkanıyla kapınıza kadar gelmektedir. Bir tıkla tüm sistemler kapınızda.

Rüzgar Türbinleri Fiyatları Ne Düzeyde?

Rüzgar türbini havadaki kinetik enerjiyi mekanik enerjiye çeviren bir başka doğadan enerji elde etme yöntemidir. Şebekeden uzakta olan evler için kullanılan türbinler üretmiş oldukları elektriği akülerde depolarlar. Rüzgar enerjisinden yararlanarak elektrik enerjisi üreten bu sistemler de son dönemlerin en doğa dostu enerji dönüşüm sistemlerinden biri. Ekonomik Solar’daki fiyatları ise inanılmaz. Şimdi onlara yakından bakalım.

Bursa merkezli olan firmadan satın alacağınız 400 watt lexronlu ve 12 volt türbin yanında ücretsiz şarj kontrol cihazıyla 1.250 TL’den alıcı bulmaktadır. Bursa rüzgar türbini bu kadar uygun bir fiyatla size en iyi hizmeti sunmaktadır. Ekonomik Solar özellikle Bursa müşterilerine en hızlı bir biçimde hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu sistemler hem ihtiyaç anında direkt olarak şebekeye bağlanabilmekte hem de depolanıp saklanarak ileriki zamanlarda kullanılabilmektedir.

Yenilenebilir bir enerji kaynağı olan rüzgardan maksimum verim sağlayan rüzgar türbinleri kullanımına uygun olması için en uygun konum belirlenmelidir. İyi derecede rüzgar alan bir türbin her türlü elektrikli aleti çalıştırır, evin aydınlatılması ya da ısıtılması gibi işleri yapabilir. Maliyetleri çok uygun olduğundan günümüzde sıkça talep edilmektedir. Ekonomik Solar’ın avantajlı fiyatlarından yararlanarak evinize bir rüzgar türbini kurma fırsatını kaçırmayın.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir