General Mobile GM 9 Pro D Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

General Mobile GM 9 Pro D telefon modeli için soru işareti General Mobile GM 9 Pro D şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında General Mobile GM 9 Pro D modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.01 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan General Mobile GM 9 Pro D, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.01 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

General Mobile GM 9 Pro D hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak General Mobile GM 9 Pro D, RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.2 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz General Mobile GM 9 Pro D şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

General Mobile GM 9 Pro D Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3800 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. General Mobile GM 9 Pro D pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir