Merhaba bu makalemiz de size Halkbank Paraf Esnaf Kart Ve Özelliklerinden bahsedeğim.

Halkbank Paraf Esnaf Kart Nedir ?

Paraf esnaf kart Halkbank tarafından esnafların ve sanatkarların kullanımına yönelik özel olarak hazırlanan bir ticari kredi kartı olarak ifade edilir. Bu kredi kartı normal kredi kartı özelliklerine sahip olup mal ve hizmet alımlarına yönelik vadeli ya da taksitli işlem yapılabilmesini sağlar. Aynı zamanda çek ve senet ile ilgili işlemlerin kart üzerinden yapılabilmesine de katkıda bulunan Paraf esnaf kart nakit işlemlerin yönetilmesinde kolaylık sunar.

Banka tarafından düzenlenen kampanyalar ve indirimli hizmetler sayesinde bu kart ile yapılan alışverişlerden paraf para kazanılabilir. Biriken paraf puanlar daha sonra istenilen şekilde harcanabilir.

Halkbank Paraf Esnaf Kart Özellikleri

Paraf esnaf kart hem yurt içinde hem de yurt dışında yapılan alışverişler için kullanılabilir. Bunun için yurtdışındaki ilgili mağazada Vısa ve Mastercard logosu olması gerekir. Yurtiçi alışverişlerde ise Troy logosu olan tüm üye işyerlerinden kolayca alışveriş yapılabilir.

Halkbank Paraf Esnaf Kart Faydaları

Halkbank paraf esnaf kart, kart sahiplerine işletmelerine ait tüm gereksinimleri karşılayabilme olanağı sunar. Bu kart üzerinde ana bayi limit özelliğinin olması sayesinde bayi limiti yeterli gelmediği durumlarda genel limit üzerinden harcama yapılabilir. Ayrıca kart üzerinde birden fazla bayi tanımlaması yapmak da mümkündür. Bunlara ek olarak günlük yaşamda karşılaşılacak ani nakit ihtiyaçlarına karşı da Paraf esnaf kart Dost hesap ile birleştirilip bankaya ait ATM’ler üzerinden nakit çekilebilir.

Halkbank Paraf Esnaf Kart’ın Diğerlerinden Farkı

Esnafın gücüne güç katan sloganıyla piyasaya çıkarılan Paraf Esnaf kart esnafın işini daha kolay hale getirecek özelliklere sahiptir. Halkbank tarafından çıkarılan paraf esnaf kart çek senet işlemlerine son verilmesini sağlar. Banka ile anlaşmalı olan tedarikçilerde kart sahiplerine özel limit belirlenebilir. Nakit akışına düzen getiren bu kart ile alışverişler bol puanlı ve daha avantajlı hale gelecektir.

Halkbank Paraf Esnaf Kart Başvurusu

Paraf esnaf kart başvurusu için en yakın Halkbank şubesine gidip başvuru yapılır veya Halkbank internet sitesinden (https://www.halkbank.com.tr/) başvuru da yapabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Yapılan başvuruya yönelik cevap ise ilgili müşteri tarafından 0850 222 0 401 Esnaf Ve Kobi Dialog üzerinden öğrenilebilir. Bunun haricinde başvuru yapılan şube üzerinden de kredi kartı başvuru sonucuna ulaşılabilir.

Halkbank Paraf Esnaf Kampanyalar

Paraf esnaf kredi kartı üzerinden taksitli nakit avans alınabilir ve otomatik ödeme talimatı verilebilir. Bu kartta temassız özelliği ve 3D secure de vardır. Bunların yanı sıra Halkbank paraf esnaf kart kampanyaları arasında cumartesi restoran indirimi, sigorta paketleri, TAV otopark indirimi, Hgs yükleme talimatı, Medline acil sağlık hizmeti, Asistans ve Concierge, Parafüstü, Paraf günüm, İspark’ta ücretsiz otopark gibi çeşitli kampanyalar yer alır.

Halkbank Paraf Esnaf Cumartesi Restoran İndirim Kampanyası

Halkbank’ın anlaşma sağladığı Türkiye üzerinde ki restoranlarda geçerli indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Halkbank Paraf Esnaf Sigorta Paketleri Kampanyası

Halkbank’ın anlaşma sağladığı sigorta şirketlerinde geçerli indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Halkbank Paraf Esnaf HGS Yükleme Kampanyası

Halkbank’ın sayesinde yüklediğiniz HGS yükleme talimatında bonus kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Halkbank Paraf Esnaf Medline Acil Sağlık Hizmeti Kampanyası

Halkbank’ın anlaşmış olduğu Medline Acil Sağlık hizmetlerinde her yapacağınız bakım ve kontrol de indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir