End System firması 30 yıldır mağaza ekipmanlarının üretimini gerçekleştiriyor. Firma sektördeki varlığını üretimini gerçekleştirdiği ürünlerdeki yenilikçi yaklaşımıyla sürdürüyor ve firma dünyanın en güler yüzlü turnikeleri sloganıyla hizmet veriyor. Firma ekipmanlarının üretimini Bursa Nilüfer’de bulunan tesisinde gerçekleştiriyor. Ayrıca firma müşterileri için ekonomik üretimler yapıyor.

End System Firmasının Ürettiği Ürünler

Yenilikçi anlayışla üretim yapan End System firması sektörde bir numara olmayı amaçlıyor ve bu amaçla da kaliteli ürünlerin ekonomik olarak üretilmesini sağlıyor.

End System firmasının ürettiği ürünler şunlardır;

  • Radarlı kapılar
  • Hırdavat kutuları ve aksesuarlar
  • Kasa geçiş sistemleri
  • Turnikeler
  • Bariyer sistemleri
  • Ayırıcı sistemler
  • Mekanik kapılar bulunuyor.

Kasa geçiş sistemleriyle kasalarda güvenli geçişleri hedefleyen firma bariyer sistemleri sayesinde de market ve mağazalardaki ürünlerin korunmasını sağlıyor.

Mekanik Kapılar

End system firmasının üretimini yaptığı ürünler arasında mekanik kapılar bulunuyor. Bu ürünler özellikle satış yapılan alanlarda kullanılıyor ve kişilerin giriş çıkışlarını kolaylaştırıyor. Bu ürünler kişilerin temasıyla açılarak geçiş imkanı sağlıyor. Ayrıca marketlerden ürün alan kişilerin ürünleri ödemeden çıkışlarına da önlem olarak kullanılıyor.

End system farkıyla üretilen bu ürünlerde kilit sistemi de bulunuyor. Firmanın mekanik kapı çeşitleri arasında sağ, sol, kilitli sağ, kilitli sol, xl sağ, xl sol ve çift yönlü kilitli gibi çeşitler bulunuyor. Kolay bir şekilde montajlanabilen bu kapılar mağaza ve marketler için giriş çıkışların daha kolay olmasını sağlıyor.

Radarlı Yaprak Turnikeler

End system ürünleri arasında radarlı yaprak turnike çeşitleri de bulunuyor. Bu turnikeler kişilerin temasına gerek olmadan kişileri algılayarak açılıp kişilerin geçişini sağlıyorlar. Bu turnikeler giriş ve çıkış için kullanılabiliyorlar ve firma tarafından acil çıkışları hızlandırıcı özelliklerle üretiliyorlar. Temasa gerek duyulmadığı için kişilerin acil anlarda anında çıkışlarını sağlayabiliyorlar. Ayrıca bu turnikelerde uyarı sesleri de bulunuyor.

Turnikeler ve Araba Geçiş Sistemleri

Dünyanın en güler yüzlü turnikeleri sloganıyla hizmet veren end system firması geçişlerde güvenliği sağlayan turnike sistemlerinin üretimini sağlıyor. Bu turnike sistemleri market ve mağazalarda kullanılarak kişilerin geçişini kolaylaştırıyor.

Aynı zamanda market turnike sistemi malların girişi içinde kullanılabiliyor ve 360 derece açılma özellikleri sayesinde malların kolay bir şekilde girmesini sağlıyor. Ayrıca firma market arabaları için 3 ve 6 kollu market arabası geçiş kapılarının üretimini sağlıyor. Bu kapı sistemleri ters yöne girişleri engelliyor ve market arabalarının geçişlerinin kontrollü olmasını sağlıyor.

Hırdavat Kutuları ve Aksesuarları

End firması tarafından üretilen hırdavat kutuları ürünlerin yerleştirilmesi amacıyla kullanılıyor ve galvaniz adı verilen malzemeden üretiliyor. Hırdavat raf bölücü seperatörüise raftaki ürünlerin birbirinden ayrılması ve rafların düzenli bir görünüme kavuşması amacıyla kullanılıyor. Böylece raflardaki karışıklıklar ortadan kalkarak hem market görevlilerine hem de alıcılara kolaylık sağlıyor.

Firma bu ürünleri istenilen boyda ve kutucuk aralıklarında üretebiliyor. Örneğin bu ürünler bisküvilerin ayrı ayrı dizilmesini kolaylaştırmak amacıyla kullanılabiliyor. Böylece işletmelere de düzenli raflara sahip olmaları konusunda fayda sağlıyor.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir