Honor Play (COR-L29) Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Honor Play (COR-L29) telefon modeli için soru işareti Honor Play (COR-L29) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Honor Play (COR-L29) modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.3 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Honor Play (COR-L29), ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.3 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Honor Play (COR-L29) hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Honor Play (COR-L29), RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.36 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Honor Play (COR-L29) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Honor Play (COR-L29) Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3750 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Honor Play (COR-L29) pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir