HTC U Ultra Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

HTC U Ultra telefon modeli için soru işareti HTC U Ultra şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında HTC U Ultra modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 5.7 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan HTC U Ultra, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 5.7 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

HTC U Ultra hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak HTC U Ultra, RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 4 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.15 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz HTC U Ultra şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

HTC U Ultra Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3000 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. HTC U Ultra pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir