HTC U11+ Plus Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

HTC U11+ Plus telefon modeli için soru işareti HTC U11+ Plus şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında HTC U11+ Plus modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.0 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan HTC U11+ Plus, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.0 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

HTC U11+ Plus hafızasına baktığımızda 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak HTC U11+ Plus, RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.45 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz HTC U11+ Plus şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

HTC U11+ Plus Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3930 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. HTC U11+ Plus pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir