Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1) Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1) telefon modeli için soru işareti Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1) modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.3 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1), ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.3 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1) hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1), RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.2 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1) Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3750 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Huawei Mate 20 Lite (SNE-LX1) pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir