Huawei P10 Plus (64 GB) Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Huawei P10 Plus (64 GB) telefon modeli için soru işareti Huawei P10 Plus (64 GB) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Huawei P10 Plus (64 GB) modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 5.5 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Huawei P10 Plus (64 GB), ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 5.5 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Huawei P10 Plus (64 GB) hafızasına baktığımızda 64 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Huawei P10 Plus (64 GB), RAM değeri bakımından 4 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 4 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.4 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Huawei P10 Plus (64 GB) şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Huawei P10 Plus (64 GB) Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3750 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Huawei P10 Plus (64 GB) pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir