Huawei P30 Pro Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Huawei P30 Pro telefon modeli için soru işareti Huawei P30 Pro şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Huawei P30 Pro modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 6.47 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Huawei P30 Pro, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 6.47 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Huawei P30 Pro hafızasına baktığımızda 256 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Huawei P30 Pro, RAM değeri bakımından 8 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 8 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 8 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.6 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Huawei P30 Pro şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Huawei P30 Pro Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

4200 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Huawei P30 Pro pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir