Instagram kullanıcılarının son güncelleme ile birlikte en çok şikayet ettiği konulardan birisi Story sistemi üzerinde yaşanıyor. Instagram’da yer alan hikaye özelliğine tıklanılınca gelen bir hatadan muzdaribiz. Peki bu hata nedir? Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor hatası ve çözümü ile ilgili detaylara geçelim.

Instagram Hikayeye Ulaşılamıyor Hatası

Henüz neden oluştuğu ve telefon yazılımı ile alakalı yoksa servisin sunucuları ile alakalı bir sorun mu bilmiyoruz. Bu konuda resmi bir açıklama veya fixleme de henüz gelmedi. Hala şikayetler geldiğini görüyoruz. Peki instagram hikayeye ulaşılamıyor hatası konusunda ne yapmamız gerek? Aslında hiçbir şey yapmamamız gerekiyor. Çünkü karşımıza gelen bu hata tamamen bugtan oluşmakta ve bir anlam ifade etmemektedir.

Test yaptığımızda “Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor” şeklinde gelen siyah ekrandaki yazıda, kullanıcının aslında o an için aktif olan hikayesinin olmadığını görüyoruz. Yani başka birisinden denediğinizde zaten bir hikayenin mevcut olmadığını görmekteyiz. Anlık sistemsel bir hatadan dolayı size varmış gibi bir bildirim, gösterim yapılıyor. Fakat tıkladığınızda hata ile karşılaşıyorsunuz.

Instagram Hikayeye Ulaşılamıyor Hatası Çözümü

Bu olayın bir çözümü de haliyle bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken o hikayeden çıkmak ve hayatınıza devam etmek. Fakat farklı bir durumla karşılaştıysanız yorum alanından bize ulaşmanız dahilinde detaylı araştırma yapıp tarafınıza dönüş sağlayacağız.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir