Instagram kullanıcılarının kimi zaman karşısına gelen bir hatadan bahsetmek istiyorum. Oldukça can sıkıcı olan bu hatanın birkaç çözüm önerisi bulunuyor. Sizlere detaylı bir şekilde Instagram DM 1 mesaj var gösteriyor hatası ve çözümünden bahsedeceğim.

Ne Zaman Böyle Bir Hata Alırız?

Instagram’ı açtınız. Sağ üstte DM butonunun üstünde +1 yazıyor. Siz de girdiniz acaba kim bana yazdı dediniz. Fakat direct message kısmında herhangi bir okunmamış içerik olmadığını gördünüz. İşte bu gibi durumları hata olarak nitelendirebiliriz. Kimi zaman sistemsel, birkaç gün içinde düzelebilecek hata iken kimi zaman aşağılarda beliren bir yeni mesaj olabilir.

Instagram DM 1 Mesaj Var Hatası Çözümü

Bu sorunu ortadan kaldırmanız için aslında sizin pek bir şey yapmanız gerekmiyor. Fakat yapılan testler gösterdi ki eğer instagramda hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yaparsanız o bildirim ortadan kalkıyor, kısacası hatayı çözmüş oluyorsunuz.

Eğer hala devam ediyorsa, sıradışı bir şey yaşanmış olabilir. Örneğin, size mesaj gönderdikten hemen sonra hesabını kapatmış, dondurmuş birisi tekrardan hesabını aktif hale getirmişse ve mesajı da listenizde alt sıralarda kalmışsa; siz son gönderenlere baktığınızda okunmamış bir mesaj olmadığını görürüsünüz fakat alta doğru indiğinizde fark edersiniz. Bu yüzden hata ile karşılaşmışsanız ilk olarak tüm mesaj listenizi baştan aşağı inceleyin, hatta 10-15 kişi ile sohbetiniz bulunuyorsa hepsine tek tek girip çıkın.

Instagram dm bildirim hatası hala devam ediyorsa alt kısımdan yorum ile bize ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

Benzer Yazılar

1 Comment

  1. bende hala devam ediyor mesaj kutum boş olmasına ragmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir