2010 yılında hayatımıza giren ve Facebook tarafından satın alındıktan sonra ciddi bir ivme yakalayarak dünyada en çok kullanılan sosyal medya ağlarında ilk sıralara yerleşen Instagram için hesabınızın ne zaman açıldığını öğrenmek, hatırlamak ister misiniz? Sizlere bu hususta yardımcı olmak adına instagram hesap oluşturma tarihi öğrenme ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Instagram Hesabını Ne Zaman Oluşturdun?

Bu sorunun cevabı ne zaman ihtiyaç haline gelir, birkaç örnek ile açıklamak istiyorum. Bir sohbet sırasında konu Instagram’dan açılır ve herkes hesaplarını ilk ne zaman oluşturduklarını ortaya atar, hatta ben ilk kayıt oldum gibi iddialarda bulunur. İşte bu gibi durumlarda hem kendi profilinizin ne zaman oluşturulduğunu öğrenmek hem de karşınızdaki kişilerin söylediklerini doğruluk payı olup olmadığını kestirmek adına instagram hesabını ne zaman oluşturdun? sorusunun cevabını arar.

Instagram Kayıt Tarihi Öğrenme

Bir kullanıcının instagram kayıt tarihini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken işlem, BU SİTEYE tıklamak olacak. 5000 portundan girdiğiniz için genelde kırmızı bir hata ile karşılaşabilirsiniz. Güvenli değil hatası alırsanız, işleme devam edebilirsiniz. Herhangi bir olumsuz durum söz konusu değildir.

Açılan sayfada “Enter Username without @” kısmına kullanıcı adını başında @ işareti olmadan yazın. Ardından robot kontrolünü sağlayın ve son olarak “Check Age” butonuna basın. Sistem tarafından yapılan birkaç analizin ardından sizlere ne zaman üyeliğinizi oluşturduğunuzu yıl ve diğer detaylar ile sunmaktadır.

Bizim yaptığımız 10 denemenin 8’inde birebir aynı sonucu verirken, geri kalan 2 hesap için birkaç gün veya haftalık farklılıklar yaşandı. Instagram kayıt olma gününü bulma konusunda yaptığı bu yardımı düşününce birkaç günlük oynamalar çok da önemli olmayacaktır. Ayrıca sadece kendi profilinizi değil, başkalarının kullanıcı adını yazarak onların da kayıt tarihi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Herhangi bir sorgu sınırı bulunmuyor.

İçindekiler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir