Popüler fotoğraf ve video olarak, hikaye paylaşım sosyal medya aracı olan Instagram hikaye indirme yönetimini bu yazımızda ele alıyoruz. Bildiğiniz gibi Instagram direk olarak hikayelerin indirilmesine izin veren herhangi bir indir butonu kullanıcılarına sunmamış. Bazen çok beğendiğiniz hikayeleri cihazınıza indirmek istiyorsanız fakat bunun nasıl yapıldığını bilmiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyun ve Instagram’dan nasıl hikaye indirebileceğinizi öğrenin.

Instagram hikayelerini indirmek için İOS ve Android işletim sistemleri için iki farklı yönetm mevcut bizler her iki yöntemi de aşağıda başlıklar halinde anlatıyoruz sizler için.

iOS Instagram Hikâye İndirme

iPhone ile Instagram hikayeleri indirmek için ufak ve kullanışlı bir uygulama olan IG Live uygulamasını iTunes Store uyguama marketinden telefonunuza yüklemeniz yeterli olacaktır.

IG Live” uygulamasını indirmek için TIKLAYIN.

IG Live uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra artık rahatlıkla dilediğiniz Instagram hikayesini cihazınıza indirebilirsiniz.

Android Instagram Hikâye İndirme

Yine İOS’ta anlattığımız yönteme çok benzer bir yöntem uygulayacağız. Sadece işletim sistemleri değiştiği için uygulamaların isimleri değişecek ama aynı sistemle çalışan farklı bir uygulama indireceğiz bu sefer Google Playe Store uygulama marketinden. Android ile Instagram hikayeleri indirmek için ufak ve kullanışlı bir uygulama olan Story Saver for Instagram uygulamasını telefonunuza yüklemeniz yeterli olacaktır.

Story Saver for Instagram” uygulamasını indirmek için TIKLAYIN.

Story Saver for Instagram uygulamasını Android cihazınıza yükledikten sonra artık rahatlıkla dilediğiniz hoşunuza giden Instagram hikayelerini cihazınıza indirebilirsiniz.

Instagram hikayelerini mobil cihazınıza indirirken herhangi bir problemle karşılaşıyorsanız lütfen bize yorum kısmından bildirin. Yaşadığınız problemi çözmek için çözüm yolları üretelim sizin için.

Etiketler:
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir