İnternet üzerinde ya da mobil uygulama ile instagram takipçi ve beğeni dağıtan pek çok sistem bulunuyor. Bu sistemlerin genel amacı takipçi sayınızı ve fotoğraflarınızın beğeni sayısını arttırmak. Peki bu olayın yararları ve zararları nelerdir?

Instagram Takipçi Almanın Yararları – Zararları

Kişisel profilinizin olduğunu varsayalım. Eğer bir anda binlerce takipçi satın almış veya ücretsiz servislerden faydalanmışsanız, arkadaşlarınızın gözüne çarpacaktır. Tabi ilk verecekleri tepki “bot takipçi bunlar” olacaktır. İşte bu durum aslında olayın olumsuzluklarının başında gelmektedir.

Eğer kişisel profiliniz var ise bir anda çok fazla takipçi almanız sizin görüntü açısından zararınıza olacaktır. Onun yerine belirli periyotlar ile yavaş yavaş bu işlemi yapmanız daha doğalmış izlenimi yaratacaktır. Bu konuda instagram takipçi hilesi sitelerinin pek çok seçeneği bulunuyor. https://www.instagramtakiphilesi.com/ örneğin bu adrese giriş yaptığınızda direkt olarak belirli miktarda takipçi yüklenecek, ardından da sisteme giriş yaptıkça 30 dakika – 1 saatte bir eklemeler oluyor. Bu süreyi uzatmanız da mümkün tabi.

Instagram Beğeni Almanın Yararları – Zararları

Eğer takipçi sayınızı bir anda yükselttiyseniz beğeni almanızın size çok katkısı olacaktır. Şöyle bir örnek ile gidelim: normalde 400 adet takipçinizin olduğunu düşünün. O sıralarda da gönderdiğiniz fotoğraflar ortalama 100-150 beğeni alıyor. Bir anda 10.000 instagram takipçi kazandınız. Fakat ilgi alanızda olmayan kişiler olduğundan dolayı beğeni sayınız maksimum 300-400 seviyesine çıktı. İşte burada işi eşitlemek adına instagram beğeni hilesi ‘nden faydalanmanızı öneririz. Bu sayede beklenen 300-400 seviyeleri bir anda binleri bulacak ve dışarıdan organik, doğal bir sayfaymış görüntüsü verecek.

Günümüzde sosyal medya kullanımı ve deneyim oranı çok arttı. Haliyle, yapacağınız en ufak işlem diğerleri tarafından rahatlıkla anlaşılabiliyor. Sizin yapmanız gereken işi olabildiğince organik ve manuel göstermek ve çevrenizin buna inanmasını sağlamak olacaktır.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir