Instagram profilinizin binlerce hatta yüzbinlerce kişi tarafından takip edilmesini elbette istersiniz. Fakat bunun için ya çok popüler olmalı ya da takipçi satın almalısınız. Fakat üçüncü bir seçeneğiniz daha var. Bu da ücretsiz instagram takipçi kazanma sitelerinden faydalanmak. Sizler için bu hususta en faydalı ve en iyi geri dönüşü veren servisi – detaylarını paylaşacağız.

Instagram Takipçi Hilesi

Beğeni ve takipçi olmak üzere iki alt başlıkta inceleyeceğimiz konunun ilk alt başlığına bakalım. instagram takipçi hilesi uzun süreden beri hayatımızda olmasına rağmen sistem tarafından yapılan güncellemeler ile büyük bir sıkıntıya girdi. Instagram bu konuda imkanları kısıtlasa da birçok servis kendi oluşturdukları altyapı ile hizmetlerini sürdürüyor. Buna örnek olarak https://vipinstagramtakipci.com/ adresini verebiliriz. Bu adres özel yazılımı ve imkanları ile hem ücretsiz hizmet veriyor hem de maksimum kalite anlayışı ile yayınına devam ediyor.

Instagram’da takipçi sayınızı arttırabileceğiniz bu servisin özelliklerine baktığımızda, sisteme dahil olmanız ile birlikte ilk girişte 450 kredi kazanıyorsunuz. Bu kredilerin her biri bir takipçiye denk gelmektedir. Ayrıca 7 gün 24 saat otuz dakika aralıklar ile 250 takipçi kredisi kazanabiliyorsunuz. Şu ana kadar sunulmuş en yüksek rakamlar diyebiliriz. Kısacası sisteme her gün giriş yapmanız ile birlikte günlük 2000’e kadar takip eden kazanabilirsiniz.

Instagram Beğeni Hilesi

Bir diğer önemli husus ise gönderi beğenisi. Takipçi sayınız yüzbinlerde iken beğeniniz 300-400’ü geçmiyorsa bu dışarıdan oldukça olumsuz gözükebilir. Bu açıdan instagram beğeni hilesi kullanmanızı tavsiye ederiz. Verdiğimiz adreste yer alan ücretsiz hizmet sayesinde ilk girişinizde 100 kredi ve ondan sonraki girişlerinizde 30 dakikada bir olmak üzere 50’şer beğeni kredisi kazanabilirsiniz. Bunları ister yorum ister direkt olarak gönderide kullanmanız da mümkün.

Peki katılım nasıl oluyor? Bu konuda yapmanız gereken tek şey: siteye girip “Sisteme Giriş Yap!” butonuna tıklamak olacaktır.

İçindekiler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir