Intagram kullanan kişilerin sadece tek bir hesap ile yetinmediğini görebiliyoruz. Bazıları gerek işi için gerekse farklı birilerini takip etmek için açtığı hesapları da Instagram üzerinden aktif bir şekilde kullanmak istiyor. Instagram kullanıcılarının önceden çoklu hesap kullanması gerçekten çok zordu. Fakat son yapılan güncellemelerle beraber artık bu hesap kullanımlarının daha kolay hale geldiğini görebiliyoruz. Önceden çoklu hesap kullanacağınız zaman bir hesaptan çıkış yaparak diğerine giriş yapmanız gerekiyordu. Fakat günümüzde buna gerek kalmadan bütün hesaplarınızı Instagram üzerinde açık tutabilirsiniz.

Instagram kullanıcıların sürekli giriş çıkış yapma problemine çözüm üretme yoluna gitti. Bu çözüm kapsamında birden fazla hesap açabilmeniz için hesaplar arasında geçiş yapabilme özelliğini aktif hale getirdi. Ayarlar – Hesap Ekle adımlarını takip ettiğinizde yeni bir hesap açabilirsiniz. Çoklu hesap açtığını zaman profilinizin sol üstünde yer alan kullanıcı adınıza tıkladığınız zaman Instagram üzerinde açık olan hesaplarınızı görebilir ve isterseniz hesaplarınız arasında geçiş yapabilirsiniz. Instagram’ın getirdiği bu özelliğin birçok kullanıcıyı memnun ettiğini görüyoruz. Özellikle kurumsal ve kişisel hesap kullanan kişiler farklı hesapları arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmektedir.

Instagtam’da oluşturduğunuz çoklu hesapların herhangi birisinden çıkış yapmak istediğiniz zaman ise profilinize gelerek üç noktaya çıkış yapmanız gerekmektedir. Sonrasında “xxx’den çıkış yap” seçeneğine tıklayarak oturum kapatabilirsiniz. Tüm hesaplardan çıkış yap seçeneğine tıkladığınız zaman ise bütün hesaplarınızdan çıkış yaparsınız.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir