2017 yılının ikinci yarısında piyasaya sürdüğü yeni modelleri ile âdete piyasada deprem etkisi yaratan Apple bir ara sallantıda olan liderliğini tekrar hem de daha da sağlamlaştırarak geliştirmiştir. Şuanda dünyanın en popüler telefon markası İPhone telefonların işletim sistemi İOS telefonlarda en çok tercih edilen uygulamaları sizler için derledik.

SoundCloud

SoundCloud istediğiniz müzik parçalarını bulabileceğiniz ve dilediğiniz yerde dinleyebileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Ve birçok İOS kullanıcısı bu programı kesinlikle kullanmaktadır.

Google Maps

Google tarafından hizmete sunulmuş internet tabanlı oldukça gelişmiş haritalama sistemi olan Google Maps, artık bulanamayan adresler için iOS uygulamaları arasında vazgeçilmezlerden biri haline geldi. Dünyanın tüm her yerindeki her noktaya en doğru şekilde ulaşmanız mümkündür.

Find My iPhone

Tüm Apple ürünleri için geöerli bu programda kaybettiğiniz cihazlarınız için paniğe kapılıp üzülmeyin. Find My iPhone uygulaması, iOS işletim sistemli tüm cihazlarınızın bulunmasına ve içerisindeki bilgilerinizin korunması konusunda size yardımcı olmaktadır. Uygulamaya Apple ID ya da iCloud hesabınızı girdiğiniz zaman, kayıp cihazlarınızın nerede olduğunu konum bilgilerine doğru bir şekilde ulaşabilmektesiniz. İsterseniz cihazınızı kilitleme özelliği ile tekrar kullanılmasının önüne geçebilirsiniz

Netflix

Televizyon programları, film ve diziler, Netflix ile nereye giderseniz gidin cebinizden rahatlıkla izleme olanağına sahipsiniz. Dünyada birçok ülkede başta Amerika olmak üzere yayın yapan bir medya sağlayıcısı olan Netflix, özellikle yabancı film ve dizi hayranlarının kaçırdığı ve yeniden izlemek istediği tüm Netflix program, dizi ve filmlerini mobil uygulaması aracılığıyla kullanıcılarla sunmaktadır.

Waze

Trafik ve navigasyon hizmeti sağlayan Waze, özellikle trafiğin oldukça ağır işlediği bölgelerde yaşayanlar için işleri oldukça basit hale getirmektedir. Tüm dünyada son derece popüler olan uygulama Türkiye’de henüz aynı tanınırlık seviyesine ulaşmış görünmemekle beraber çok kısa sürede en popüler uygulamalar içerinde yer alacağa kesin gözüyle bakılmaktadır.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir