Cep telefonu markası iPhone olan kullanıcıların telefon ekranlarının başına gelebilecek bir kaza sonucunda iPhone 6s Plus ekran değişimi hizmeti sunmaktayız. Ekran değişimi hizmetleri gibi cep telefonları ile ilgili olan bir çok teknik servis konusunda hizmet vermekte olan Citrus Mobil firmamız üzerinde değişim yapılacak ekranlar için orijinal yedek parça malzemeleri kullandığı gibi bütçesi orijinal parça için yeterli olmayan müşterilerine kolaylık sağlamak adına 6 ay garanti vermiş olduğu Citrus Mobil uyumlu LW ekran değişim ürününü sunmaktadır.

Ekran değişim işlemlerini gerçekleştirmek adına cep telefonu yetkili servis merkezimize gelen müşterilerimize yine aynı gün içerisinde 30 dakika gibi çok kısa bir sürede hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Ola ki telefonu ekran değişimi yapılası adına kargo ile göndermişseniz yine aynı gün içerisinde gerekli onarım işlemleri yapılarak tekrardan kargo ile sizlere güvenilir bir şekilde ulaşımı sağlanmaktadır. Garanti süresi için geçerli olan 6 aylık süreç ürünün size teslim edilmesiyle birlikte başlamaktadır.

Cep telefonlarının onarımına başlanmadan önce içinde yer alan veriler kaybolmaması adına her ihtimale karşı depolanmaktadır. iPhone 6s Plus ekran değişimi işleminin ardından telefonda önceden bulunan hiçbir verinin kaybı olmamaktadır. Telefon özelliği içerisinde yer alan özelliklerin hiçbiri zarar görmez. Son derece titiz ve kaliteli sağlanan onarım işlemi telefonun özelliklerini hiçbir şekilde bozmayacaktır.

iPhone 6s Plus ekran değişimi için sunmuş olduğumuz teknik servis merkezimizde bu iş için eğitim almış deneyimli servis teknisyenlerimiz yer almaktadır. Merkezimizde orijinal ürünler yerine tercih edilen yedek parçaların kalitelerini tespit etmek isteyen kullanıcılarımıza, deneme amaçlı ekran değişim montajı yapılarak müşterilerimizin kullanarak parça kalitelerini görmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca telefonun almış olduğu hasar durumundan kaynaklı olarak oluşacak onarım süresi uzayacak olursa müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz geçici cep telefonu hizmetimiz de bulunmaktadır. Ekran değişimi işlemimiz için ücretimiz 600 TL’dir. Bunun yanında orijinaline çok yakın ve kaliteli olan güvenilir bir diğer yedek parçamızın kullanılması tercih edilirse de ekran değişim ücretimiz 250 TL gibi oldukça uygun bir fiyat olmaktadır.

Site adresi: https://www.citrusmobil.com/

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir