Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda birbirinden özel ürünler ile karşınıza çıkan kaliteli bir marka ile hareket ediyoruz ve bu markanın özel servis işlemlerini yürütüyoruz. Faturalarınız yüksek gelebilir, ürünlerinizde sorun olabilir, montaj işlemlerinde sıkıntı yaşıyor ya da yaşamış olabilirsiniz işte bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken sektörde bu hizmeti en iyi ve en kaliteli şekilde sizlere sunan Demirdöküm Servis firmasını aramak olacaktır.

Firma olarak 10 yılı aşkın süredir sektörün nabzını tutmaya ve yeniliklere imza atmaya devam ediyoruz. Demirdöküm kalitesi ile tanışmış olanlar için İstanbul’un her noktasına ulaşıyoruz ve gerekli servis hizmetlerinde yardımcı oluyoruz. Web sitemiz üzerinden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır ya da bu işlemi 444 78 56 ile çağrı merkezi numaralarımız aracılığıyla da yapabilirsiniz.

Demirdöküm Servis Ataşehir – AYNI GÜN TEKNİK HİZMET

Firma olarak kaliteye önem veriyoruz ve sürekli olarak standartları yükseltiyoruz. Çalışanlarımız en iyi şekilde eğitim almış ve bu sektörde iyi işler başarmış isimlerden oluşuyor. Sektörün nabzını tutmak ve öncü firmalar arasında yer almka kolay bir iş değil bu anlamda büyük sorumluluk sahibi olduğumuzu çok iyi biliyoruz. İstanbul genelinde çalışıyor ve her iki yaka için de servis hizmeti sunuyoruz.

İnsanlar sabırsız davranıyor ve biz onların sabrını daha fazla zorlamamak için donanımlı araç sayımızı arttırarak servis hizmetlerinde daha hızlı olmaya karar verdik ve bu hedefimizi de kısa sürede gerçekleştirmiş olduk. Online servis talebinde bulunabileceğiniz www.servisdemir.com sitemiz sürekli olarak hizmetinizdedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir