Firmamız, Electrolux Servis ekibi ile artık dileyen herkesin, İstanbul içerisin de ki tüm Electrolux marka beyaz eşyalar ile ilgili arıza ve sorunlarında çözüm sunuyor. Üstelik, tamamen kesintisiz ve düzenli bir biçimde bunu sağlayarak, günün hangi saati olursa olsun destek alarak var olan ihtiyaçlarınızın çözümü noktasında Electrolux Servis ekibi ile sizlere yardımcı oluyor.

İstanbul Electrolux Servis Numarası : 444 78 56

Eğer, sizler de Electrolux marka beyaz eşyalara sahipseniz ki Electrolux markası, İstanbul içerisin de ve Türkiye genelinde beyaz eşya konusunda en çok tercih edilen marka olmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamadan www.electrolux-servis.co web adresine girip gerekli desteği alabilirsiniz. Bu aşama da firmamız Electrolux Servis ekibi sayesinde yılların verdiği özel servis deneyimi sayesinde profesyonel bir düzen içerisin de sizlere hizmet sunmaktadır. Malum, beyaz eşyalar her aile için oldukça önemlidir ve en kısa süre içerisin de var olan beyaz eşya sorunlarının, arızalarının çözülmesi gerekmektedir. Electrolux Servis ekibimiz ise, bu konuda sizlere yardımcı olarak var olan sorununun çözülmesi için destek olmaktadır. Üstelik, bunu da oldukça kapsamlı bir yapıda sunmaktadır.

Üstelik, Electrolux Servis ekibimizden işçilik ya da yedek parça değişimi gibi alacağınız tüm hizmetler, özel olarak kesintisiz bir düzende sunulur ve 1 yıl garanti kapsamı içerisindedir. Bu sayede, garantili olarak herhangi bir aksama meydana gelmeden var olan beyaz eşya sorunlarınızı gidermeniz mümkün olur.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir