bebek stüdyosu

Bebeği olan aileler, evlatlarına en iyi imkanları tanımak onların gelişim süreçlerini en iyi şekilde takip etmek ve bu zaman dilimini seneler sonra anacak materyallerle desteklemek ister. Bunun için de en çok tercih edilen şey fotoğraflar ve videolardır. Fakat işi profesyonel şekilde de halletmek isteyen yüz binlerce aile bulunuyor. Bu hususta ise en önemli olay bebek stüdyolarından faydalanmaktadır. Sizler için İstanbul’da bulunan en iyi bebek stüdyosunu aktarmaya çalıştık. Detaylarını yazının devamından incelemeniz mümkün.

Bebek Stüdyosu Nedir?

Öncelikle bebek stüdyosu nedir? sorusuna tam ve açık bir yanıt vermemiz gerekiyor. Günümüzde yüzlerce, binlerce bulunan ve her gün birçok ailenin tercih ettiği bu işletmeler, genel anlamda bebekler için özelleştirilmiş alanlara sahip olan fotoğraf stüdyolarıdır. Düğün, özel gün, mezuniyet gibi kurgular için özel çalışmalar yapan kurumlar ayrıca bebekler için de çalışırlar. Tabi sadece bu olaya yoğunlaşanlar her zaman işini en iyi şekilde yapanlardır. Doğum öncesi, doğum sırası, ilk yaş albümü vb. konularda sizlere yardımcı olan bu işletmelerde fotoğraf bakımından harika konseptler bulunabilir.

Tencerenin içinde pişen bir bebek fotoğrafı ne kadar komik olabilir bir düşünün. Ya da oyuncakları ile oynayan profesyonel bir bebek görüntüsü. İşte bu tarz konseptler ile özelleştirilmiş stüdyolara, çalışma alanlarına bebek stüdyosu denmektedir.

İstanbul’daki En İyi Bebek Stüdyosu

Bu konu üzerine ekip arkadaşlarımızın ihtiyacı olduğu için uzun bir süre araştırma yaptık ve en iyi çözümleri üreten yüzlerce konsepti bulunan ve kaliteli hizmeti ile rahatlık hissedeceğimiz bir işletme aradık. Bu işletmeler konusunda özellikle Anadolu yakasına yoğunlaştık ve Kadıköy – Erenköy’de yer alan BunnyBoo bebek stüdyosu ile çalışmaya karar verdik.

Oldukça büyük bir alanda faaliyet gösteren ve çok fazla sayıda referansı bulunan bu işletmenin en önemli yanı pinterest gibi servislerde görebileceğiniz konseptlerin dışında tamamen kendine özgü Happy Box gibi tasarımlarının bulunmasıdır. Mevcut referansları ve katalogları üzerinden konsept seçimlerine bakabiliyorsunuz.

Profesyonel olarak hizmet vermelerinden dolayı son teknoloji techizatların bulunduğu işletme sıcak ortamı ve çocuk sahibi olan ekip üyeleri ile aslında sizi en iyi şekilde anlayacak düzeydedir. Deneyimlerinden ve şu ana kadar yüzlerce bebeğimiz için harika görüntüler ortaya çıkarmasından dolayı nerede ne yapılması ve nasıl hareket edilmesi konusunda sorunsuz hizmet vermektedir.

BunnyBoo Bebek Stüdyosu Fiyatları

Bunnyboo.com.tr üzerinden iletişime geçerek bebek stüdyosu fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Fakat biz çok fazla sayıda işletmeye gidip fiyat aldığımız için kalitesine göre en uygun talepleri olan yer olarak belirtmemiz mümkün. Daha uygun fiyata belki bulabilirsiniz fakat seneler sonra pişmanlık çekmek yerine fiyat / perfomans çekimi yapan bu işletmeye gitmeniz bizce daha mantıklı.

Fiyatlar konusunda buradan net bilgi veremiyoruz. Sebebi ise hamile, doğum öncesi, doğum sonrası, 1 yaş, yeni doğan gibi pek çok zaman dilimine özel çalışmaları olduğu için bu konuda direkt onlardan bilgi almanız ve iç – dış mekan çekimlerinin fiyatlarını öğrenmeniz sizin için sağlıklı olacak.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir