Deneyimli bir medyum olarak yıllardan beri benimle iletişim kuran kimselerin birçok problemine çözüm olmaya çalıştım. Bu çözümler kimi zaman insanların gerçekleşmesi imkansız olan dilek ve niyetlerini bazı uygulamalara başvurarak gerçekleştirmek, kimi zaman kötü amaçla yapılan büyülerin tesirini bozmak oldu. Ancak bazen de kişilerin yıldıznamesine bakarak onları gelecekte nelerin beklediğini, iyi bir hayat yaşamak için aşmaları gereken sorunları ve nelere dikkat etmeleri gerektiğini ifade etmeye çalıştım. Alanında yetenekli ve bilgili bir medyum yıldıznameye bakabilir. Yıldızname aslında insanların yaşamının bir özetidir.

Yıldızname Nedir?

İnsanların yıldızlara bakarak kaderlerini tayin etmeye çalışmaları, eski medeniyetlere dayanan bir uygulamadır. Bu konuda elde edilen bilgilere göre yıldızname bakımı Antik Mısır ve Antik Roma medeniyetlerinden gelmektedir. Tarihte yıldıznameye yapılan yorumlar sayesinde, pek çok kumandanın ordusu zaferler kazanmış, krallar, devlet yöneticileri uzun yıllar boyu başarı ile hükmetmiştir. Bu nedenle tarihte her sarayın bir medyum yani müneccimi bulunur ve gereken zamanlarda baktıkları yıldızname ile devlet yöneticilerine yol gösterirlerdi. Yıldızname, her kişinin doğduğu gün ve saate özel olarak hazırlanan bir haritadır. Bu haritada yer alan yıldızların konumu insanların yaşamındaki önemli olayların yöneticisidir. Evren geniş ve sonsuz bir alandır. Bu geniş alanın içerisindeki her şeyin birbiri ile etkileşimi söz konusudur. Dolayısıyla gökyüzündeki yıldızların da insanlar üzerinde etkileri vardır. İnsanlar doğduğu anda gökyüzünde görünen yıldızlar o kimsenin yaşamına pozitif veya negatif etki edebilir. Bu etkilerin önceden bilinmesi, insanın temkinli adımlar atmasına ve yaşamını buna göre düzenlemesine yardımcı olacaktır.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname çalışmalarımı yaparken ihtiyacım olan bazı bilgiler bulunmaktadır. Bunların başında da kişinin doğrum tarihi ve mümkünse doğum saati yer almaktadır. Çünkü gökyüzündeki yıldızlar sürekli bir hareket halindedir. Ve kişinin doğduğu saatin bilinmesi, o anda yıldızların hangi konumda olduğunun anlaşılmasına yardımcı olacaktır. Ancak doğum saati tam olarak bilinemiyor ise, yine de bu kişinin yalnızca doğduğu günden yola çıkılarak yıldıznamesine bakılabilir. Yıldıznameye bakarken, kişinin doğum tarihi ve saati gibi bilgileri edindikten sonra bu tarihleri ve kişinin adını ebced hesabı ile hesaplayarak o kişinin doğum haritası ve hakkında edinilmek istenen bilgilere erişilmektedir. Elde edilen bu bilgilerde kişinin talihi, anne babası ile ilişkileri, kardeşleri, evliliği, maddi yönden şansı, sağlık açısından durumu, hangi hastalıklara yakalanmaya meyilli olduğu, ahlaki ve insani özellikleri gibi bilgilere erişilmektedir. Hatta yıldızname aracılığı ile kişinin hayattaki düşmanlarının kimler olabileceği hakkında bilgilere erişilerek, buna göre temkinli davranılması sağlanmaktadır.

Bir medyum olarak yıldızname baktığım kimseler için verdiğim tüm bu bilgiler kişiye özeldir. Çünkü belirttiğim üzere herkesin yıldıznamesi farklıdır ve yıldızlar herkes için farklı bilgileri fısıldar. Bu bilgiler kişiler için bir uyarı niteliğinde olup, hayata yön vermek ve mutlu olmak açısından değer taşır.

https://www.aslanhoca.com

Benzer Yazılar

1 Comment

  1. yıldız, fal vs gibi olaylar enteresan olaylar. yıldızname ile ilgili bir şeyler duydum ama tam olarak bilgi sahibi de değilim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir