Meizu Pro 7 Plus Şarjı Kaç Saat Gidiyor? (Pil Ömrü)

Meizu Pro 7 Plus telefon modeli için soru işareti Meizu Pro 7 Plus şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Sizler için bu soruya yanıt bulmaya çalıştık. Bunun yanında Meizu Pro 7 Plus modeli özellikleri, pil ömrü ve bataryası hakkında da kısa bilgiler verdik.

Ekran boyutu olarak 5.7 İnç‘lik bir ölçüye sahip olan Meizu Pro 7 Plus, ortalama boyut arayanlar için ideal. Genelde 5.7 İnç akıllı telefonlarda kullanılır.

Meizu Pro 7 Plus hafızasına baktığımızda 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bunun dışında MicroSD ile miktarı arttırmanız da mümkün olabilir. (Cihazdan cihaza değişkenlik gösterir.)

Teknik özelliklerine bakacak olursak Meizu Pro 7 Plus, RAM değeri bakımından 6 GB ‘lık bir belleğe sahiptir. Bu 6 GB ‘lık değer fiyat / performans ürünlerinde sıkça görülür. 10 Çekirdek desteği ile CPU çekirdeğine sahip olurken 2.6 GHz CPU frekansına erişmektedir.

Tabi bunlardan ziyade asıl konumuz Meizu Pro 7 Plus şarjı kaç saat gidiyor? olmaktadır. Aşağıda bu soruya cevap verdik.

Meizu Pro 7 Plus Bataryası Kaç Saat Dayanıyor?

3500 mAh batarya kapasitesine sahip olduğu için ortalama bir değer söylersek sürekli kullanımlarda 12 saat – 24 saat arasında bir ömrü bulunmaktadır. Meizu Pro 7 Plus pil ömrü için ortalama kullanımlarda 2 günü bulabilmektedir.

Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir