Senelerimize mal olmuş, hala popülerliği devam eden Metin2 için önemli birimlerden birisi de Ejderha Parası’dır. Oyun içi para biriminden ziyade, nakit kullanılarak alınan bu birim sayesinde erişemeyeceğiniz pek çok şeye de çok rahat şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Metin2 EP satın alma ve kullanma amaçları hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz. Bu bilgiler ışığında hemen satın alabileceğiniz bir servis de sunuyoruz.

Metin2 EP Nedir?

Öncelikle Metin2 EP nedir sorusuna cevap verelim. Metin2 oyununda iki adet para birimi vardır. Birisi oyun içi yang, diğeri de oyun dışı EP’dir. Yang için oyunda faaliyet göstermeniz yeterli iken, Ejderha Parası için ise direkt olarak oyun dışından alım yapmanız gerekmektedir.

Metin2 Ejderha Parası Nasıl Satın Alınır?

Aşağıda kullanım amaçlarını ve tavsiyeleri içeren bu para birimini nasıl satın alabileceğinize bir bakalım. Öncelikle bu konuda faaliyet gösteren pek çok servis varken, amaç hızlı ve güvenilir şekilde alım yapmaktır. Bunun için de sizlere tavsiyemiz artidokuz.com adresidir. Siteye giriş yaptıktan sonra sol alanda bulunan menüden Metin2 Ejderha Parası (EP) seçeneğine tıklayarak size uygun seçeneklerden alım yapabilirsiniz.

30 – 60 – 180 – 450 – 1275 – 3000 şeklinde toplam 5 seçeneğin bulunduğu bu satış işlemleri için genellikle tercih edilenler 180 – 450 olmaktadır. Fakat toplu alım yapanlar daha yüksek miktarları da düşünebiliyor.

Metin2 EP Kullanım Amaçları

Oyun oynarken, slotları kestiğiniz zaman sizlere verilen EXP’ler kimi zaman yetersiz kalabilir. Seviyeniz bakımından daha üst seviyelerdeki slotlara da gidemediğiniz için bu işi hızlandırmak adına EP kullanabilirsiniz. Ejder parası ile alınan bazı ürünler sayesinde ekstradan %50, %100’e kadar EXP kazanabilirsiniz.

Bunun dışında en büyük sıkıntı slotlarla mücadeledir. Cesaret Pelerini, Tecrübe Yüzüğü gibi itemler sayesinde bu slotlarla daha rahat başa çıkabilirsiniz. Bu şekilde pek çok itemi alabilmeniz açısından Metin2 EP satın almanız gerekecektir.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir