Metin2 her zaman hayatımızın bir döneminde olmuştur. Hala çok fazla bir oyuncu kitlesinin olduğunu görebiliyoruz. Neredeyse bütün bilgisayar sistemlerinde oynayabileceğiniz oyun, Steam platformuna taşındıktan sonra daha geniş bir kitle tarafında oynanmaya başlandı. Metin 2 oynadığınız sırada para ve seviye kasma taktikleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

-Oyuna gelen güncellemeyle beraber 1’nci seviyeden başlayarak 70’nci seviyeye kadar her 10 seviyede bir çift el veya tek el tercihinize göre kılıç veriliyor. Kılıçların farklı özellikleri olduğu için fazla zarar verme imkanına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

-30’ncu seviyeyi geçtiğiniz zaman at görevi yaparak atınızı alabilirsiniz. Atınızı aldığınız zaman madalyon kullanarak seyisten aldığınız görevlere göre 10’ncu seviyeye getirin. Sonrasında ise atınızı zırhlayın. Zırhlı bir ata sahip olduğunuzda at üzerinde saldırı düzenleyebilirsiniz.

-Oyuna başladığınız andan itibaren size verilen görevleri düzenli bir şekilde yaparsanız canavar kesmekten daha hızlı kasılma imkanı bulursunuz. Bitki toplama ve canavar kesme gibi görevler sizlere eşya ödülü verebileceği gibi deneyim puanı da vermektedir.

-Eğer hesabınızda kılıç veya zırh almak için yeterli seviyede para vara +0 +1 +2 +3 kılıç ya da zırh alın. Aldığınız eşyayı +8 ya da +9 seviyesine getirerek üst fiyatlara satma imkanına sahip olursunuz. Satış yaptığınız zaman kazancınızı bu şekilde katlayabilirsiniz.

-Oyuna yeni gelen özelliklerden olan simya sistemini oluşturmanız için gerekli olan ejderha taşı parçasını biriktirerek satabilirsiniz. Bu taşı toplamak için en az 30’ncu seviyeye gelmeniz gerekir.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir