Kullanımı son derece kolay olan işlevsel mikrofiber temizlik bezleri alternatiflere sahiptir. mikromarket.net  alışveriş sitesinden farklı mikrofiber temizlik bezleri temin edilebilir. Başlıca mikrofiber bez çeşitleri aşağıdaki gibidir.

Standart Mikrofiber Toz Bezi

Standart mikrofiber el bezleri temizlikte parlatma, ovalama, arındırma ve kurulama işlemlerinde kullanılabilir. Mikrofiber bezin tüm yüzeyi, homojen dağılmış liflerden meydana gelir.

Mikrofiber Cam Bezi

Mikrofiber cam bezi, camları temizlemeye özel olarak üretilmiştir. Gözlükler, telefonlar ve cam yüzeyleri tek seferde kolaylıkla temizler.

Mikrofiber OtoTemizlik Bezleri

Arabalarda yapılan temizliklerde kullanılmak üzere tasarlanan mikrofiber oto temizlik bezleri çok amaçlıdır. Motor bölmesi plastikleri, dokulu iç plastik, deri ve cam gibi dayanıklı yüzeylerde kullanılır.

Mikrofiber Mop

Mikrofiber mop, yerleri temizlemek için kullanılır. Yoğun kontaminasyon içeren tuvalet ve banyo gibi yüzeyleri bile kimyasal olmadan az su ile bakterilerden arındırma özelliklerine sahiptir.

Mikrotex Mikrofiber Bez

Mikrotex mikrofiberbez, son teknolojilerin yardımı ile üretilmiş tüy, iz ve leke bırakmadan temizlik yapmayı sağlayan mikrofiber bezlerdir. Mikrotex mikrofiber bez, tüm yüzeylerde pırıl pırıl etki bırakır.Nanoteknolojik yapısı sayesinde tüm toz ve kirleri içerisine hapseder. Aynı zamanda tek seferde kurulama imkanı tanır ve en hijyenik şekilde temizliksağlar.

Mikrofiber Bez Ne İşeYarar

Mikrofiber bez ne işe yarar sorusu pek çok ev hanımının merak ettiği konulardan biridir. Mikrofiber bezler pozitif yüklü olduklarından, negatif yüklü toz parçacıklarını kendiliğinden içine çeker. Islatıldığı takdirde lekeli, yağlı ve kirli yüzeyleri kolaylıkla tek seferde temizler. Kullanılan mikrofiber bezler kolaylıkla yıkanarak defalarca kullanılabilir. Lifli yapısı sebebi ile diğertemizlik bezlerinden çok daha kolay kurur. Mikrofiber ıslak zeminleri dekolaylıkla kurulama özelliğine sahiptir. Çok emici olduğundan çizilme eğilimigösteren pencere gibi cam yüzeylerde kullanılmak üzere idealdir. Mikrofiberbezler kendi ağırlıklarının yedi katı kadar suyu emebilirler. Tüm su emildiğiiçin yüzeyi çizecek bir şey kalmaz.

Mikrofiber cam bezler, gözlük ve telefon gibi yüzeyleri izbırakmadan temizler. Pürüzsüz yüzeyler için mikrofiber cam bezleri özeltiftiksiz kumaştan üretilir. Bu sayede yüzeyi sildikten sonra arkasında tiftikya da parçacık bırakmaz. Mikrofiber bez,deterjan olmadan da bakterilerin yaklaşık yüzde doksanını temizleyeceği içintemizlikte kullandığınız kimyasal ürün miktarını oldukça azaltır. Aynı zamandanemli bir mikrofiber bez, işin büyük kısmını halledeceğinden su tasarrufusağlar. Tekrar tekrar kullanılabilen mikrofiber bezler, sürekli yeni temizlikbezi alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Uzun vadede mikrofiber bez kullanımıbüyük ölçüde para biriktirmenize olanak tanır.

Mikrofiber bezler başlıca olarak aşağıdaki alanlardakullanılabilir:

  • Evinizin veya ofisinizin tozunu almada
  • Banyo ve tuvalet temizliğinde
  • Mutfak tezgahlarının silinmesinde
  • Cam yüzeylerin temizliğinde
  • Araç içi ve dışında
  • Normal kağıt havlu veya bez yerine
Etiketler: , ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir