Mindivan Markası, gelişme aşamasında, kurumsal firma anlayışına doğru büyümekte olan profesyonelce hazırlanmış bir web sitesine sahip bir markadır. Sosyal medya üzerinde aktif olmaması bazı konularda daha çok sarf etmesi gerekecektir. Marka hakkında henüz çok fazla yorum bulunmuyor, doğru hamleleri yapmasıyla beraber daha fazla tanınacağını umut ediyoruz. Aşağıda sizlere mindivan markası nasıl sorusuna yanıt bulmaya çalışacağız.

Mindivan Markası Müşteri Yorumları

Marka Hakkında bazı kullanıcıların sosyal medya bazıları da ürünler arasındaki tutarsızlığı eleştirmiş. Madde madde mindivan kullanıcı yorumları nı aşağıda inceleyebilirsiniz.

  • Youtube’da bir videoda elma stick çayı hakkında içeriğini öğrenmeye çalıştığını ancak firmadan yeterli bilgi sahibi olamadığını anlatırken, diğer rakip ürünlerinin içeriğinin tamamını anlatıyor.
  • Bir kullanıcı ise yaptığı yorumda Beyazlar Grubun kurumsal firma olmak isteyip istemediğini anlayamadığını belirtmiş, zira markanın istikrarsız bir oranda yaptığı çalışmaları anlatmış. Markanın reklam vermesi güzel ancak reklamını gerekli yerlerde tanıtmaması reklam yapmamasından daha iyidir demiş.
  • Facebook’ta bir başka bitkisel çay içen müşterinin ürün hakkındaki detaylara ulaşamadığını, fakat mindivan markası yazdığında Türkiye’nin önde gelen gazetelerinde; bu markalardan uzak durun başlığı altında Mindivanın yazdığından bahsetmiş.
  • Bir başka Mindivan ürünü kullanan Facebook kullanıcısı, ürünün Ortadoğu ve bazı Avrupa ülkelerine satış yapmasının gurur verici olduğunu fakat Milli Bayram ve özel günlerde daha aktif çalışmalar yapması gerektiğinden bahsetmiş.
  • Ankara ikinci el satış yapan bir grupta Mindivan Ginsengli adlı ürünü paylaşan bir kişinin gönderisinin altında bazı yorumlarda kullanan var mı memnun musunuz sorusu sorulmuş, ancak görünen yorumlarda bu konu hakkında bir yorum yapılmamış.
  • Aynı gönderi altına ürünü neden sattığını soran bir Facebook Kullanıcısı, gönderinin sahibi; gastrit rahatsızlığından dolayı, doktorunun kullanmasına izin vermediğini yazmış.
  • Ekşi sözlükte bir yazar markanın TV 2000’de mindivana ait ürünlerin kendi sitesinde olan fiyatın 3 katı fiyata satıldığını yazmış.
  • Instagram üzerinde bir aktar sayfası altında Mindivan instagram hesabının amatörce yönetildiğini ve hatta İngilizce yanıt olarak büyük harfli ‘İ’ kelimesini kullanılmasıyla alay etmiş.
  • Instagram üzerinde aynı yorumu yapan, yoruma yanıt olarak başka bir kişi de markanın bazen aylarca hiç görsel paylaşmadığını bazen de aynı gün içerisinde birden fazla görsel yüklediğini söyleyerek kişisel sayfa gibi kullanıldığı eleştirisinde bulunmuş.

Genel anlamda mindivan şikayetleri veya önerileri hakkında bilgi sahibi oldunuz.

ISO 22000:2005, 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 9001:2015 ve GMP sertifikalarına sahiptir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir