Dünya genelinde bir milyon kullanıcıya sahip olan casus yazılım Mspy uygulaması ile dilediğiniz kişiyi fark ettirmeden takip edebiliyor, bu kişilerin elektronik cihazlarından veriler alabiliyor ve bu verileri saklayabiliyorsunuz. Casus bir yazılım olması nedeni ile kurulum yaptığınız tablet, bilgisayar ve cep telefonu içinde mobil uygulamalar içine kendini gizleyen veya bilgisayar dosyası içine gizlenerek fark edilmeyen casus uygulama ile dilediğiniz kişinin tüm bilgilerine, sosyal medya hesaplarına erişebilir, sosyal medya hesaplarından paylaşımlarını silebilir veya paylaşımlar yapabilirsiniz.

Satın alma işlemi yaptıktan sonra yönetici paneline giriş yaparak dilediğiniz kişinin cep telefonu numarasını kullanarak, ICloud bilgilerini kullanarak kurulum yapabiliyorsunuz. Kurulum işleminden sonra aktif hale gelen Mspy uygulaması size pek çok alanda izleme, kayıt alma, veya aktif olarak kullanma imkanı veriyor.

Mspy İle Konum Tespiti

Annelerin, babalerın ve sevgililerin çok fazla kullandığı bir uygulama olan casus yazılım ile dilediğiniz kişinin konumunu anlık olarak tespit edebiliyor, gün içerisindeki hareketlerini takip edebiliyor ve dilediğiniz zaman hareket haritasını çıkararak kayıt altına alabiliyorsunuz.

Mspy İle Uygulamaları Yönetin

Casus yazılım kullanarak hedef olarak belirlediğiniz kişilerin cihazlarında yer alan mobil uygulamaları yönetebiliyorsunuz. Hedef kişi fark etmeden cihaz içinde dolaşabiliyor, cihaza indirilmiş olan mobil uygulamaları inceleyerek haklarında bilgi toplayabiliyorsunuz. İsteğinize göre cihazda yer alan mobil uygulamaları silebilir veya yeni bir mobil uygulama indirebilirsiniz. Casus yazılım bu konuda size hedef cihaz içinde sınırsız hareket özgürlüğü tanıyor ve hedef cihaz içinde dilediğiniz uygulamayı yönetebiliyorsunuz.

Mspy ile Sosyal Medya Hesaplarını Yönetin

Casus yazılım ile hedef kişinin cep telefonuna, tabletine veya bilgisayarına ulaşabiliyor pasif olarak cihaz ile yapılan tüm hareketleri takip edebiliyorsunuz. Mspy uygulaması sosyal medya hesapları konusunda sizlere çok geniş bir hareket imkanı sağlıyor. Sosyal medya mecraları olan twitter, facebook, instagram, snapchat, viber, telegram, Skype, İmessage, Line gibi sosyal medya hesaplarının tamamını pasif bir şekilde inceleyebiliyor ve anlık olarak yazışmaları takip edebiliyorsunuz. Sosyal medya hesaplarında geçmişe yönelik olarak dilediğiniz gibi ekran görüntüsü alabiliyor isterseniz sosyal medya paylaşımlarını silebiliyor veya yeni paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz.

Mspy İle Wifi Kontrolü Yapın

Casus yazılım uygulaması sizlere hedef kişinin gün içinde kullandığı wifi adreslerini takip etme imkanı da sunuyor. Gün içinde kullanmış olduğu wifi adresleri ile çocuklarınızın gittiği yerler hakkında veya bulundukları yer hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bu özellik daha çok çocuklarını yakından takip etmek isteyen ebeveynlere sunulmuş bir özellik olsa da evli çiftler veya sevgililer tarafından da çok yoğun olarak kullanılan bir özellik olmuştur.

Keylogger Özelliği

Casus yazılım, uzun yıllardır geliştirilen bir yazılım olduğu için hedef cihazlarda yer alan şifreli dosyaların açılması içinde size imkan sağlıyor. Hedef kişinin cihaz içinde şifrelenmiş dosyaları açarken veya telefon, tablet şifresini ekran dokunuşları sırasında kaydederek dosyaların ve telefonun şifresini öğrenmenizi sağlıyor. Casus yazılımın keylogger özelliği ile e-mail şifresinin yanında bir çok şifreyi de öğrenebiliyorsunuz.

Kurulum Desteği

Casus yazılım olan Mspy ile hedef kişileri takip etmek ve yakından izlemek için hedef kişilerin cihazlarına kurulum yapmanız gerekiyor. Kurulumu çok basit olan casus yazılımı kurarken zorlanabileceğiniz düşünülerek resimli ve videolu kurulum aşamaları hazırlanmış ve yönetici paneline eklenmiştir. Eğer bu anlatım videoları ile kurulum gerçekleştiremezseniz yazılım firması tarafından sizlere 7/24 kurulum desteği veriliyor. Kurulum desteği alarak casus yazılımı dilediğiniz kişinin cihazına kurabilir, kayıtlar alabilir, ekran görüntüleri ile geçmiş kayıtlara ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarını dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir