Son zamanların en popüler oyunları arasında Minecraft oyunu yer almaktadır. Milyonlarca oyuncunun bu oyunu oynadığını görüyoruz. Oyunun gerçek bir hayatı simgeleme özelliği olması da tercih edilmesinin en büyük sebepleri arasında yer almaktadır. Özellikle gençlerin tutkusu haline gelen oyunu artık orta yaşın üzerinde birçok kişinin oynadığını görebiliyoruz. Minecraft oyununu herhangi bir bilgisayar üzerinde çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir:

-Windows Vista, Windows XP veya Windows 7 işletim sistemine sahip olma,

-En az Intel Pentium D veya AMD Anthlon 64 2.6 GHz işlemciye sahip olma,

-En az ATI Radeon HD Graphics veya Intel HD Graphics ekran kartına sahip olma,

-DirectX oyumuna sahip olan DX8 yeterli olacaktır. HDD için 500 MB Ram için ise 2 GB oyunu oynamanız için yeterlidir.

Yazımızda sizlere belirttiğimiz sistem gereksinimlerine sahipseniz oyunu indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunu hızlı bir şekilde indirerek oynamak isteyen kişiler oyunun kendi resmi web sitesine giderek oyunu indirme işlemlerini başlatabilirler. Bu şekilde oyunun sizlere sağladığı imkanlar ile karakterleri oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz gibi oynama imkanına da sahipsiniz.

Normalde oyunu indirebilmeniz için farklı linkler de yer almaktadır. Bu linklerde yer alan dosyaların güvenilir dosyalar olmadığını söyleyebiliriz. Buna dikkat ederek oyunu sadece kendi web sitesi üzerinden indirmeniz daha güvenilir olacaktır.

Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir