Teknolojinin gelişmesinden sonra sadece akıllı cep telefonları ya da bilgisayarlar değişim göstermemiştir. Günümüzde akıllı televizyon modelleri gibi bir kategori de oluşmuştur. Akıllı televizyona sahip olan kişiler herhangi bir kablo olmaksızın Wi-Fi üzerinden internet bağlantısı kurabilmektedir. Bu da otomatik olarak Netflix bağlantısı sağlanması demektir. Ancak cihazların ekran büyüklüklerinden renk algılamalarına kadar hemen her şey fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Siz de içeriklerimizi takip ederek hem Netflix özelliği bulunan hem de fiyatı uygun olan televizyon modellerini görebilirsiniz.

Netflix Özelliği Bulunan Televizyonlar

Netflix özelliği olan en ucuz televizyon modelleri denince akla ilk gelen markalardan biri olarak Vestel gelmektedir. Markanın yerli olmasının yanı sıra özellikle son yıllarda oldukça kaliteli ürünler tasarlayabilmesi sağlamış olduğu beğenileri artırmıştır. 39FD7300 modeli ise en çok satanlardan biridir. Aynı şekilde uygun fiyatlar isteyen bireylerin değerlendirmesi gereken markalardan biri de Regal’dir. Markada 49R6520F şeklinde alternatif ürün modelleri bulunmaktadır. Verilen marka isimleri Samsung ya da Philips gibi markalarda uygun fiyatlardan TV bulunmadığı sonucunun anlaşılmasına yol açabilmektedir. Fakat bu tür markalarda da kavis ya da renk alternatifleri gibi seçenekler elendiğinde iyi rakamlara televizyon alınabilmektedir. Alım öncesinde bir piyasa değerlendirmesi yapmak da kişilerin bütçelerini koruyacaktır.

Netflix Özelliği Olan Televizyonlarda Netflix Kullanımı

Bireyler için Netflix özelliği olan televizyonlarda kumandada ayrı bir tuş oluşturulmaktadır. Üzerinde Netflix yazan bu tuşa basıldığında otomatik giriş yapılabilmektedir. Üyeliği olmayanlar kullanıcı bilgilerini yazmalarının hemen ardından ilk bir ay herhangi bir ücret ödemeden içeriklerin tamamını kullanabilmektedir. Bir ay sonunda üyeliklerini devam ettirmek isteyenler aylık ödemelerini yaparak Netflix seyretmeyi sürdürebildikleri gibi kullanımlarına son vermek haklarını da sorunsuz şekilde değerlendirebilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir